Naši konzultanti

 

Alena Fafková

absolvovala jsem všechny dostupné úrovně kurzů Aura-Somy I - III., dále klientům pomáhám individuálně volenými technikami - pomocí dynamických  a relaxačních meditačních technik OSHA, jsem průvodkyní ženské tantrajogy a posvátného rituálu Mohenžodáro, rovněž ženských masáží Mohenžodáro. Při terapiích používám aromaterapii, numerologii, astrologii, automatickou kresbu a další synergické techniky.

Kontakt: 731 442 021 

Cena konzultace v rozsahu cca 1 hodiny: 600,- Kč, masáže a namíchání esencialních olejů- cena domluvou.

 

Nově nabízíme také konzultace v Ruském jazyce:

 

Жербер Лилия PhD –

Психолог, психотерапевт.
Сертифицированный консультант системы Аура-сома.

- Аура-сома стала частью моей жизни и жизни моей семьи. Это удивительно точный метод психологической диагностики и очень тонкий способ взаимодействия с подсознанием. Это психотерапия на грани чуда…

Когда я впервые встретилась с Аура-сомой в качестве клиента, то сразу влюбилась в силу и красоту этой системы. После получения титула сертифицированного консультанта, вот уже пять лет работаю этим методом как точнейшим психоаналитическим инструментом, способным связать сознание и подсознание клиента.
Это очень действенный метод, соответствующий темпу сегодняшнего дня.
Часто, достаточно лишь одной консультации, которая становится толчком – выходом из жизненного кризиса, череды проблем и негативных ситуаций.
Это очень мягкий, неинвазивный метод, где роль консультанта сведена к минимуму – обеспечить клиенту контакт с его подсознанием, которое хранит ответы на все поставленные вопросы.
Консультация Аура-сомы – это прожитая в безопасности «маленькая жизнь», которая меняет наш взгляд на мир. После нее мы выходим в реальную Жизнь и начинаем притягивать другие ситуации, события и других людей.

- Вы можете придти к Аура-соме с любым вопросом и с любой ситуацией. Решение уже заложено в вашем желании прийти.

Kontakt: mobil: 774 097 708,  lgerber@seznam.cz

 

Lilia Gerber PhD.

psycholog, psychoterapeut, certifikovaný konzultant Aura-Soma®.
Barevný systém - Aura-Soma® se stal součástí mého života i života mé rodiny již před delší dobou.

Aura Soma® pro mne znamená překvapivě přesnou metodu psychologické diagnostiky a velmi jemný způsob, jak komunikovat s vlastním podvědomím . Je to psychoterapie na pokraji zázraku.

Když jsem se poprvé seznámila s Aura-Somou jako klient, okamžitě jsem se zamilovala do krásy a síly tohoto systému. Po absolvování všech dostupných kurzů a obdržení titulu certifikovaný konzultant Aura-Soma®, pracuji v posledních pěti letech s touto metodou ve své terapeutické praxi, Aura-Somu® používám jako hluboký psychoanalytický nástroj sloužící k propojení podvědomí a vědomí.

Aura Soma® je pro mne velmi účinná metoda odpovídající tempu dnešní doby. Často může stačit pouze jedna konzultace, která nám pomůže v životní krizi zneutralizovat negativní stav a může nás nasměrovat dále. Je to velmi jemná, neinvazivní metoda, při které je úkolem poradce – zajistit kontakt klienta s jeho podvědomím, kde může klient nalézt potřebné odpovědi na všechny své životní otázky.

Na konzultaci ke mně můžete přijít v jakkoliv složité situaci a s otázkami k rozličným tématům vašeho života.

Řešení je již zabudováno v touze přijít.

Kontakt:  774 097 708,  lgerber@seznam.cz