Éterické zlato

Éterické zlato pochází z přírodních ložisek stopových prvků ze dna dávnověkých moří. Éterické zlato Aura-somy vysílá elektromagnetické vlny na frekvencích, které zvyšují vibrace energetických těl člověka.

Zvýšením těchto vibrací se snižuje rozdíl mezi vibracemi těla a myšlenek. Často se tedy sníží čas potřebný k manifestaci určitých věcí i úsilí, kterého je k této manifestaci obvykle třeba. Zvýšené vibrace těla a myšlenek nám pomáhají přitáhnout, co si přejeme, a vyhnout se tomu, co nechceme. Citliví lidé pociťují účinky éterického zlata téměř okamžitě. Zvyšuje smyslové vnímání. Při meditaci zintenzivňuje vizualizaci a sluchové vjemy. Někteří lidé nemusí pociťovat nic ani během několika dnů. Jiní třeba žádný účinek nepocítí vůbec. Ať už tedy éterické zlato a jeho působení vnímáte nebo ne, účinkuje. Budete-li pozorní, určitě během následujících několika měsíců pocítíte ve svém životě změnu.

V čem spočívá zázračný účinek éterického zlata?

Jednoatomové prvky

Jedním z důvodů jsou možná jednoatomové prvky, které éterické zlato obsahuje. V roce 1988 odhalil David Hudson to, co nazývá orbitálně přeskupené jednoatomové prvky (Orbitally Rearranged Monatomic Elements - ORME). Všimněme si podobnosti “orme” a “orma”, které znamená přenos světla, a “ormes” - světlo, které se samo zjevuje.

Takto byla objevena nová forma hmoty, které věda zatím příliš nerozumí. V jednoatomové formě se vykytuje zlato, stříbro, paládium, chróm, platina, ruthenium, rhodium, iridium a osmium. Uvedené prvky v této formě mají zvláštní elektronovou konfiguraci a chovají se jako supravodiče. Supravodič je látka, která umožňuje volné proudění energie nebo vědomí, a to i bez trvale přiloženého napětí.

Supravodivost je základem biologického, fyziologického a psychologického fenoménu telepatie, předvídání, přemisťování atd. Někteří lidé si pohrávají s myšlenkou, že tyto exotické prvky usnadní přeměnu fyzického těla na tělo světelné a pomohou přiblížit se sférám vyššího vědomí.

Křemík

Krystal křemene má přesně vyváženou, jednotnou vnitřní atomovou strukturu tvořenou atomy křemíku a kyslíku. Dokáže zadržovat a vysílat energii. Američtí indiáni věří, že krystaly představují mozkové buňky v těle matky Země. Éterické zlato je asi ze 36% tvořeno křemíkem.

Význam křemíku v lidském těle:

  • podporuje buněčný metabolismus a tvorbu buněk
  • zpomaluje proces stárnutí tkání
    (tkáň mladých lidí vždy obsahuje více křemíku)
  • je důležitý pro strukturu a funkce spojovacích tkání:
    nedostatek křemíku vede k oslabení těchto tkání
  • zvyšuje pružnost a pevnost cév
  • je protizánětlivý, protiinfekční, absorbuje a váže pachy
  • podporuje imunitní systém a posiluje obranyschopnost těla

Někteří vědci odhadují, že tělo spotřebuje přibližně 20 - 30 mg křemíku za den. Ti, kteří se zabývají dlouhověkostí, se domnívají, že by při vyšším přísunu křemíku bylo možné prodloužit lidský život na 120 - 140 let. Stojí za povšimnutí, že v našem těle je křemíku nejvíce zastoupeným prvkem v době narození a nejméně ve věku 60 - 70 let. Jedna kapsle Éterického zlata obsahuje přibližně 100 mg křemíku v koloidní formě, tedy lehce vstřebatelného.

Éterické zlato se prodává v prášku nebo v kapslích. Doporučujeme začít pouze jednou dávkou denně a po dvou až třech týdnech přejít na tři dávky denně. Zpočátku můžete užívat pouze jednu třetinu čajové lžičky a postupně tuto dávku zvyšovat.

Můžete také použít dávku 1/8 čajové lžičky rozmíchanou v destilované vodě, kterou budete během dne popíjet. Jedna kapsle éterického zlata kombinovaná s kvalitními potravinovými enzymy může radikálně zlepšit trávení a vyměšování a tím velmi zlepšit fyzické zdraví a duševní pohodu.

Je dobré si uvědomit, že potřebné dávky se mohou den ode dne lišit. Nechte se vést vlastní intuicí. Než se zdokonalíte v určování dávek pomocí intuice, můžete se řídit kineziologickými svalovými testy. Mnoho lidí užívá éterické zlato společně s Chamae Rose (Chamaebatiaria milliforium), bylinkou, která roste v okolí jeho naleziště. Jejich účinky se vzájemně doplňují a podporují. Zatímco Éterické zlato představuje hmotu - jin, Chamae Rose je projevem energie hmoty - tedy aspektem jang. Vyzkoušejte je společně. Chamae Rose je výborná a osvěžující.