Základní čakrová sada

Základní čakrová sada se skládá se šesti lahviček s přidanou lahvičkou č. 20 jako přídavkem pro 6. a 7. čakru.

Použití: Promíchaný obsah lahvičky aplikujte přímo na čakru zepředu i zezadu.

Masáž: Dejte lahvičky pod masážní stůl na příslušná místa jednotlivých čaker a masírujte každou čakru příslušnou lahvičkou.

Meditace: Dejte lahvičky  na příslušná místa jednotlivých čaker a představujte si jednotlivé barvy čaker od nohou až po korunu.

2. Čakra (Od rozkroku po pupek) - lahvička č. 26 oranžová/oranžová Vyrovnává endokrinní systém, pomáhá odstranit následky chemoterapie. Příznivě působí před a po operaci, absorbci vitaminu C, na štítnou žlázu, noční pomočování, relaxaci svalů, deprese, všechny formy šoků a traumat.
3. Čakra (Solar Plexus) - lahvička č. 4 žlutá/zlatá Pomáhá při činnosti nadledvinek, nervů, jater, sleziny, slinivky břišní a ledvin. Příznivě působí při artritidě, kýle, cukrovce, anorexii. Vyrovnává tělní pH a snižuje krvácení při menstruaci.
4. Čakra (Srdce) - lahvička č. 3 modrá/zelená Pomáhá při všech plicních a srdečních problémech. Také při astmatu, epilepsii, svalovém revmatismu, chronické bronchitidě, depresi a klaustrofobii. Dává klid a prostor na vědomé úrovni.
5. Čakra (Krk) - lahvička č. 2 modrá/modrá Používá se při nachlazení, angíně, těhotenství, dětských nemocech, hlasových a komunikačních problémech a nedostatečné činnosti štítné žlázy. Působí na hrudník, krk, endokrinní žlázya pomáhá při stresu. Při použití spolu s pomanderem ochraňuje na všech rovinách.
6. a 7. Čakra (Třetí oko a koruna) - lahvička č. 1 modrá/purpurová nebo č. 20 modrá/růžová Velmi užitečná lidem, kteří si začínají být vědomi svého duchovna a potřebují stát pevně na zemi. Používá se na zlepšení paměti, při migréně, nespavosti, neuralgii, vysokém krevním tlaku, bolestech v kříži a ischiasu.
1. Čakra (Od chodidel do rozkroku) - lahvička č. 5 žlutá/červená Na uzemění, sexuální a reproduktivní problémy, nedostatečná cirkulace krve, zácpu, močový měchýř a chronické vyčerpání. Nikdy nepoužívejte od pasu vzhůru.