Oční iluminátor

Účinek očního iluminátoru Aura-Soma je zaměřen na unavené či namáhané oči např. při řízení auta, ospalosti či únavě. Jeho účelem je obnovení rovnováhy očí.

Má purpurovou barvu, která je ve spektru pokračováním fialového paprsku. V Aura-Somě se vztahuje k oblasti hlavy a výše. V lahvičce je plastová vložka, která zabraňuje odpařování - neodstraňujte ji! Vzduchová vrstva uvnitř umožňuje rozpínání kapaliny vlivem tepla.

Použití:

Nepoužívat jako oční kapky ani vnitřně, ani zevně!

Nosíte-li brýle či kontaktní čočky, sejměte je. Uchopte lahvičku za uzávěr a držte ji těsně u otevřeného oka tak, aby barva pronikala dovnitř. Druhé oko mějte zavřené. Lahvičku držte proti zdroji světla. Nemělo by to být přímo slunce, optimální je denní světlo a v případě nouze postačí i světelný kužel baterky. Odpočítejte 33 sekund, zavřete oko a vnímejte následnou barvu na očním pozadí. V této fázi je možno se dívat i na bílou plochu. Tímto způsobem ošetřete obě oči.

Někdy se objeví i jiné následné barvy než purpurová a mohou znamenat:

modrá - královská modř: aktivní třetí oko
růžová - světlá purpurová: zdravé oko
žlutá - zelená či další barvy: nerovnováha oka

Bude-li iluminátor nějaký čas pravidelně používán, je reálná šance, že oči obnoví svou rovnováhu, zrak se upraví a v důsledku toho se změní i následná barva.