Jak vypadá konzultace

Výběr barevných lahviček je jako zrcadlo, do kterého můžete nahlédnout a spatřit svůj potenciál, svou sílu i slabiny. Můžete se podívat na výzvy, kterým čelíte. Zjistit kde mají kořeny a najít doporučení jak s nimi dále naložit. Vyškolený konzultant je schopen na základě barevného výběru přetlumočit dlouhý příběh, který o Vás lahvičky vyprávějí. Je snadné vyhledat popisky k jednotlivým lahvičkám. Náročné je propojit jejich významy tak, aby konečná informace byla ucelená a srozumitelná.

Jak na to
Uvolněte se, nechte oči klouzat po barevných lahvičkách a zapomeňte na předsudky. Dříve či později Vaši pozornost upoutá jedna lahvička, ke které se budete očima stále vracet. Nepřemýšlejte, důvěřujte svému rozhodnutí a vytáhněte ji z řady. Pokračujte stejným způsobem dokud před Vámi nebudou stát 4 lahvičky. Nespěchejte a neměňte jednou zvolené pořadí.

A jak dál
Obsah lahviček lze použít jako tělový olej. Aplikací na určená místa podpoříte harmonizaci témat, která jsou ve vrstvách lahvičky zakódována. Účinek proniká do vědomé i nevědomé úrovně, zasahuje mentální, emocionální i tělesnou složku.

Co můžete očekávat?
Možná v sobě najdete netušené talenty, možná si začnete lépe uvědomovat příčiny situace, do které jste se dostali, možná pochopíte, co skutečně chcete a co nechcete a začnete to v životě lépe uplatňovat. A možná odhodíte jednu masku a sloupnete jednu slupku, která původně překrývala vaše skutečné barvy, vaše opravdové Já.