Záchranná sada

Záchrannou kapesní sadu bychom měli vždy mít kompletní po ruce pro případy kritických situací a pro problematické chvíle v našich životech.

Ošetřuje velmi účinně fyzická zranění a bolesti, měla být součástí každé lékárničky. Nastoluje rovnováhu všude, kde existuje nějaká "ne-moc". Pomáhá při popáleninách, odřeninách, bolestech zad, při bronchitidě, při ischiasu a mnoha dalších fyzických problémech.
nejúčinnější lahvička pro pomoc po stavech šoku - emocionálním nebo po velké bolesti. Pro všechny formy traumatu. Možno použít i na zvířata v bezvědomí po šoku nebo narkóze.
Nejsilnější "energizátor". Přivádí ke znovuspojení tělo, mysl a duši po stavech extrémní únavy a situacích, které "nás rozloží". Pomáhá při nehodách s elektrickým proudem a pro stavy spojené s posuny času při cestování na velké vzdálenosti - jet lag.
Přivádí člověka k jeho vnitřní moudrosti - dokonce zpřístupňuje znalosti z minulých životů. V době zmatku vnáší řád do myšlenek a pomáhá v situacích, kdy jsme paralyzováni strachem.
Pomáhá při práci se sny a duchovní práci s ostatními. Masírujte na spáncích, čele a krku před spaním.