Rozšířená čakrová sada


Lahvičky v Rozšířené čakrové sadě působí na čakry intenzivnější energií, než lahvičky Základní sady.

Promíchaný obsah lahvičky aplikujte přímo na čakru zepředu i zezadu.
Masáž: Dejte lahvičky pod masážní stůl na příslušná místa jednotlivých čaker a masírujte každou čakru příslušnou lahvičkou.

Meditace: Dejte lahvičky  na příslušná místa jednotlivých čaker a představujte si jednotlivé barvy čaker od nohou až po korunu.

3. Čakra (Solar Plexus) Lahvička č. 42 žlutá/žlutá Lahvička č. 42 vnáší rovnováhu do solárního plexu, odkud pramení vůle, a odstraňuje omezení osobností.
4. Čakra (Srdce) Lahvička č. 10 Green/Green Tato variace lahvičky pro srdeční čakru pomáhá s komunikací od Srdce. Používá se na stabilizování astrálního těla po operaci, šoku, mdlobách nebo nemoci - zvláště u nemocných rakovinou. Ma antiseptické účinky, čistí krev. Je nejsilnější lahvičkou na pomoc při závažných rozhodnutích a otevírá cestu intenzivnímu osobnímu rozvoji.
5. Čakra (Krk) Lahvička č. 50 bledě modrá/bledě modrá Toto je lahvička na vyrovnání se se svým Osudem, vlastní Duší a Záměrem. Má také schopnost pomáhat při potížích ve vztahu k otci, pomáhá odstraňovat překážky na Životní cestě. Reprezentuje Mistra El Morya a spojuje se silou za Trůnem Vědomí.
6. a 7. Čakra (Třetí oko a koruna) Lahvička č. 0 královská modrá/tmavě purpurová Pomáhá při "vidění" všeho, co není vidět při běžném pohledu. Lahvička č. 0 napomáhá jasnému vidění a vnímání vně i uvnitř a otevírá cestu všemu, co je potřebné a napovídá, kde to získat. Je nejsilnější lahvičkou na práci se sny a vizemi.
6. a 7. Čakra (Třetí oko a koruna) Lahvička č. 16 fialová/fialová Je to lahvička Mistr Léčitel, která působí jemněji, než záchranná lahvička. Působí preventivně a má uklidňující učinky při všech agresích v těle a kolem těla.
1. Čakra (Od chodidel do rozkroku) Lahvička č. 6 červená/červená Tato lahvička se nikdy nepoužívá nad pasem a musí se též použít současně s lahvičkou č. 41 pro dosažení rovnováhy. Působí stejně jako lahvičku č. 5 a navíc je okamžitým energetizérem. Je výhodné používat ji po cvičení jógy, meditaci a léčitelském působení nebo před ním, pokud pracujeme na někom jiném.