Nová lahvička B117 - Pan

PřílohaVelikost
Image icon B117 - Pan62.2 KB

Odvaha k upřímnější, hlubší komunikaci srdce. Poznávat a uznávat individuální kreativitu jako sílu k novým impulzům. Osvobodit bolest srdce od minulosti. Zkoumat život s dětskou dychtivostí a spontaneitou. Převzít odpovědnost za svůj život. Uznávat provázanost nebeských a pozemských zákonů. Silné spojení s krásou přírody. Aktivní nasazení na ochranu přírody. Bděle pozorovat běh života bez připoutanosti. Začátek něčeho naprosto nového                                                                                                                            

  Pan, tyrkysová na červené je protějškem Královny Mab. Zrodil se v báječném okamžiku našeho času (11/11), kdy se otevírají brány do nových úrovní bytí,  neboť 11 vždy představuje bránu.

   Energie, která se chce vyjádřit - tyrkysová, pochází z červené. Tato lahvička nám může pomoci projevit hlubší roviny našich pocitů z hloubi nitra.
  Dynamickou formou se zde odhaluje duch přírody, obsažený ve všech stromech, rostlinách, křišťálech, drahokamech i v nás. Základním principem tyrkysové je tvořivá síla, ukazující zároveň i cestu. V tomto případě je tato síla spojena s červenou, tedy přichází na Zem, abychom mohli projevovat kreativitu, pochopit své myšlenky a pocity, svou existenci i to, jak tyto věci vytvářejí naši vlastní realitu. Tato lahvička nám pomůže převzít zodpovědnost za vlastní vnitřní cestu překonáním projekcí a úhybných manévrů.