Dětská sada Nového věku

Tato sada je určena k tomu, aby provázela dítě od narození a podporovala je dokud nedosáhne dospělosti.
Lahvička č. 11 může být také použita rodiči, kteří se rozhodli počít dítě, protože čirá a růžová podporuje vědomé početí. Tato sada přináší mnoho výhod matce i jejímu nenarozenému dítěti během těhotenství. č. 12, č. 13, č. 14 se používá tolik dnů, týdnů nebo měsíců, kolik matce intuitice říká.

Lahvička č. 12 se používá do konce kojení. Pokud dítě není kojeno, používá se do té doby, dokud není dítě schopno samo pít z hrníčku.
Lahvička č. 13 by se měla užívat dokud nepomine " rebelská fáze". Používání zmírní tuto fázi.
Lahvička č. 14 používá se v předškolním věku - tj. do 6-7 let. Jak název napovídá, otevírá vnitřní moudrost, kterou by jinak bylo obtížné získat.
Použití lahvičky č. 15 by mělo začínat ve věku sedmi let a pokračovat až do puberty. Pomůže dítěti vnést rovnováhu mezi mužskou a ženskou část osobnosti, stát ve své pravdě a překonat problémy se začleněním do sociálních skupin.
Lahvička č. 20 se doporučuje pro akutní krizové situace v životě dítěte, bez ohledu na věk. Pomáhá také překonat agresivní chování u chlapců nebo zmírnit ostýchavost u děvčat, aby byla více otevřená a odvážná.
Lahvička č. 11je vhodná pro nově narozené dítě a měla by se užívat až do devátého měsíce. Je také vhodná při ušní infekci bez ohledu na věk dítěte.