Koupelové a zkrášlující prostředky

Květinová sprcha

(Flower Shower)

Nové sportovní balení Květinové sprchy je možno použít jako tělový a vlasový šampon. Každá barva má různou vůni a účinek.
Žlutá: Citronová vůně Fialová: Jemná vůně fialek. Purpurová: Borovice a byliny. Zelená: Máta/borovice. Čirá: Čistá a svěží. Oranžová: Pomerančová vůně. Modrá: Svěží a mořská. Olivová: Svěží lesní vůně a ranní rosa. Královská modrá: Levandule. Tyrkysová: Eukalypt. Růžová: Nepodmíněná láska, turecké potěšení a vzácné růže. Zlatá: Ovocná, s příchutí mandarinek. Korálová: Muškáty, čerstvě řezané květy v kytici. Purpurová: Purpura a sušené květy.

Koupelové mléko

(Bath Milk)

Koupelové mléko obsahuje vonné byliny a esence na bezmýdlovém základu.
Vyberte si svůj sen: Ancient Mists, New Horizons, Velvet Whisper, Alpine Dew, Evening Glow, Sunlight Cascade nebo Angel Blush. Každé má jinou vůni a obsahuje jiné vonné oleje se zvlhčovacími, uklidňujícími a léčivými vlastnostmi.

Zkrášlující koupel

(Beauty Bath)

Používá oleje a byliny přímo na tělo. Bezmýdlová s velkým čistícím účinkem.
Koupel krásy je pro ty, kteří nemají rádi nebo nemohou používat mýdlo - je vynikající na citlivou kůži.
Bohatá krémovitá substance bez přebytečné pěny, vpravuje přírodní oleje a byliny přímo do těla.

Koupel s minerály

(Celestial Crystals)

Mnoho kultur používalo po staletí mořské rostliny k výživě a k získání stopových prvků nezbytných pro tělo. V současné době silného znečištění životního prostředí pomáhají tyto rostliny chránit tělo před vstřebáváním škodlivin a radiací.
Odpočiňte si v koupeli z mořských rostlin, a pomozte tělu se zbavit přebytečných tekutin, zlepšit krevní oběh, vyčistit a uklidnit kůži a také uvolnit bolestivé svalstvo.
Obsahuje koupelové soli s energií krystalů. Jejich energie obsahují informaci, závislou na příslušné barvě, která zjemní vodu a pomůže tělu uvolnit se v hluboké ralaxaci.
Celestial Crystals se vyrábí v sedmi barvách a každá obsahuje vonné oleje jako je levandulový, fialkový, nerolový, mandarinkový a růžový.
Všechny jsou v nádherných osmihraných karafách, které je možno znovu naplnit. Každá barva má jinou vůni a vyvolává v nás jiné pocity. Do koupele se přidává jen malé množství.