Archandělská esence Chamael

Archanděl Chamael

Archanděl Chamael se v systému Aura-Soma ® objevuje jako jedenáctý, v lahvičce Equilibrium 104. Tato esence podporuje naši ženskou energii, pomáhá jí, aby se mohla více projevovat, rozvíjí intuici a pomáhá nám ctít ženskou část našeho těla – pravou mozkovou hemisféru a levou polovinu těla.

Chamael, přinášející energii soucítění a lásky, patří mezi jedenáct archandělů chránících trůn Boží. Na Chamael se můžeme obrátit s prosbou o pomoc při ochraně vesnice, města, národa nebo posvátného místa, ale i na osobní rovině, při problémech s tělesným i duševním zdravím a pohodou.

Rozvíjíme-li prožitek našeho bytí a ne-konání, potom dokážeme lépe a vědoměji chápat to, co se děje skrze nás a jakou roli v tom hrajeme. Chamael používáme v kritických dobách, je to archanděl, který nám pomáhá ulehčovat naše trápení. U tohoto archanděla se objevila personifikace, výrazně ženská energie, která u ostatních ArchAngeloi nebyla přítomná. Tato bytost nám pomáhá spojit se s vnitřním soucitem, teplem a porozuměním, s nimiž můžeme čelit vlastním stínových aspektům, které jsme dříve přehlíželi (vnitřní ignorance).

Tento Archanděl je nesmírně důležitou silou, která by mohla pomoci zvrátit současnou, stále narůstající davovou negativitu a obrátit tendenci k vytváření obětí na hledání řešení, které přináší větší dobro všem.

K tomu můžeme dojít ve chvíli, kdy sami sebe přijmeme na hlubších rovinách, kdy v sobě nalezneme hluboký soucit a pochopení.Tehdy můžeme začít rozpouštět své projekce a posuzování druhých.

Zakladatelka systému Aura-Soma cítila s tímto archandělem hluboké spojení. Je to jako kdyby si přála se skrze něj připomenout, znovu nechat rozeznít prvotní tón oktávy, potvrdit počátky a původní záměr. Tím můžeme lépe překonat bariéry oddělenosti a vzdálenosti mezi námi a nalézt pochopení a vřelost, která tyto bariéry překonává.

Chamael nám pomáhá vkládat lásku a péči do každodenních drobností, přijmout sebe sama a tím snadněji přijímat i druhé. Platí to o našich názorech i názorech druhých lidí, ale také o našich činech a o všem, co si myslíme, že jsme vykonali.

Chamael nám nabízí teplo, lásku a péči pro sebe i pro druhé.

Číslo esence: 
09
Motto: 
Ženská andělská energie rozvíjející intuici