Mořské esence

Mořské sluneční esence se k nám dostaly ze Slunce prostřednictvím Andělských bytostí, kterým se na eterických rovinách říká "Dévové". Jsou to vedlejší paprsky Velkého kosmického paprsku a mají podobné vibrační energie jako květinové, polodrahokamové a minerální esence.

Původ těchto esencí se datuje od roku 1992, kdy jejich tvůrce, Erik Pelham, přednášel na Mezinárodní konferenci květinových esencí v Sydney v Austrálii. Erik se setkal s Ianem Whitem, australským bushmanem, který mu daroval mořskou esenci vyrobenou v Quinslandu z mořské rostliny nazývané "Bubbles Sargassum". Erik se spojil s „Dévou“ a bylo mu řečeno, že má oživující esence vytvářet z dév mořských živočichů a rostlin, a že mu bude napomáháno v jejich tvorbě.

Erik, ohromen a vzrušen, zkontaktoval Dévu Slunečníku babího léta prostřednictvím fotografie v magazínu National Geografic. Zeptal se, zda by alkoholová substance obsahující brandy mohla být energetizována jejími frekvencemi. Déva jasně potvrdil, že je to možné.

A tak došlo k tomu, že díky spolupráci těchto Dévů, bylo Erikovi umožněno jejich vedlejší paprsky energetizovat do mořských slunečních esenci. To, že nyní můžeme využívat tyto harmonizující energie speciálně zaměřené na léčení energetických poli mezi lidmi v jejich vztazích, je součástí vyššího plánu pro lidstvo.

Mořské esence se výborně hodí jako pomoc při řešení vztahových záležitostí.