Růžový

Oblast působení: Hormonální systém, především vylučování adrenalinu

Účinky: Působí na celou urogenitální oblast. Harmonizuje energii skupiny, pozitivně ovlivňuje skupinové procesy. To znamená, že tento pomander se zvláště hodí k tomu, aby byl používán kolektivně.

Zvláštnosti: Tento pomander přivádí člověka k lásce k sobě sama a podporuje a chrání Lásku jako takovou - univerzální a bez podmínek. Na spirále vývoje tak představuje bod odpočinku a začátek nové oktávy. Růžová harmonizuje skupinové energie a pozitivně ovlivňuje skupinové procesy. Hodí se pro nezvladatelné děti jakožto prostředek proti agresivitě. Tato esence pomáhá přitahovat do vaší aury lásku a potom ji zpětně vyzařovat k druhým. Otevíráním srdce chrání člověka před zranitelností, neboť uvolňuje strach z ublížení. Pomáhá při stresu, který se usídllil v oblasti hlavy a krku a účinně tak pomáhá při kranio-sakrální terapii. Dobře také působí na oblast dělohy, na reprodukční orgány a na celou uro-genitální oblast. Jeho účinek se velmi zvyšuje vizualizací růžové barvy. Proto je důležité „nosit růžové brýle“.

V reinkarnační terapii zpřístupňuje: Inkarnace ze Středomoří, zvláště z Řecka a Itálie. Tento pomander se v reinkarnační terapii hodí k řešení vzorců ve vztazích. Pomáhá vytvořit vztah ke zvířatům (také k mořským živočichům) a k rostlinám.

Označení: 
Pink
Číslo pomanderu: 
02
Téma: 
Láska a sebepřijetí
Barva: 
Vůně: 
Květinová a sladká
Energie drahokamů: 
Růženín, růžový turmalín a morganit
Dominující éterické oleje: 
Gerániový