Andělská sada

Error message

  • Notice: Undefined index: text_processing in _text_sanitize() (line 321 of /www/doc/www.bsvet.cz/www/new/modules/field/modules/text/text.module).
  • Notice: Undefined index: value in _text_sanitize() (line 321 of /www/doc/www.bsvet.cz/www/new/modules/field/modules/text/text.module).

V současné době máme k dispozici pro individuální osobní a duchovní
práci poselství Andělů zprostředkované v lahvičkách řady Equilibrium.
Je to jedna z nejdůležitějších událostí v Aura-Somě.

Lahvička 9: 
Lahvička č.95 otevírá cestu a podporuje ty, kteří si začínají být vědomi svého spirituálního já. Je to příslovečné "volání po probuzení", ve kterém se pozornost k vnějšímu světu přesouvá do nitra a člověk si začíná být vědom potřeby vážit si a vyživovat trpělivostí a soucitem svůj proces cesty a své probuzení. Láska k celé "Rodině člověka" bude moci být realizována jen tím, že budeme milovat sami sebe.
Spojuje s "Mírem, který prostupuje všechno porozumění". Prosvětlením mohou být starosti a vlivy rozeznány jako to, čím skutečně jsou - iluzí. Částí slibu, který nám tento Anděl přináší, je jasnost, vize a vidění toho, co leží za fyzickým viděním.
Lahvička č. 97 je kombinace, která usnadňuje vytříbení naší nejvnitřnější podstaty (zlatá vevnitř), tak, aby ego a osobnost mohlo být transmutováno a trancendováno skrze Paprsek Královské modři - Boží portál. V tomto procesu je odblokován proud plynutí Dávné Moudrosti, a tím je vtělené Duši dovoleno, aby s láskou rozvinula tuto moudrost v časech, které v budoucnu budou možná ještě chaotičtější.
Pomáhá v nás vzejít nové úrovni spolupráce, která umožňuje vědomě přeměnit negativitu. V této lahvičce je obrovská radost, vhled a požehnání.
Je vírou a důvěra v nový začátek pro mnohé z nás, kdo jsou na cestě. Je nadějí do budoucna - posiluje naši intuici a možnost žití radosti, lásky a míru. Připomíná, jak Růžová energie souvisí s korunní čakrou a jak Smaragdová potřebuje Olivový kus cesty k tomu, aby se začala za podpory Růžové energie otevírat.
Buddha i bohové odhalují nejvyšší pravdu Hlupák lže a obrací se k tomu zády - Drahý čtenáři: žádám tě, abys vytrval až do konce... Už nezbývá kdy doufat v lepší časy
Lahvička č.94 nám připomíná, že naše individuální vůle je až druhá za vůlí boží, toto podvolení se znázorňují i barvy v lahvičce - žlutá barva individuální vůle je pod modrou barvou "nebes". Tento olej usnadňuje posun ze stavu Naděje do stavu Víry, kdy všechny soudy a vazby jsou odevzdány žití v souhlasu s universálním Plánem.