Péče o tělo

Care Free

Na unavené, bolestivé a citlivé nohy se nic nevyrovná schopnosti Carefree Foot Lotion dát nohy zase do původního stavu. Je také nejúčinnějším přírodním deodorantem s dlouhým účinkem.

Masážní oleje

Masážní oleje v litrových nádobách mohou využívat s vynikajícími výsledky praktikanti Aura-somy při masážích. Oleje se hodí pro všechny typy kůže a neomezují citlivost rukou maséra. Jsou založeny na ryze rostlinném základě. Jsou dodávány ve dvou typech:
Stimulační: Vtíratelný olej, který je schopen stimulovat energii na velmi vysoké úrovni. Zahřívá prochladlé svaly a zrychluje krevní oběh.
Relaxační: Výborný masážní olej, který pomáhá tělu a svalům dosáhnou hlubokého uvolnění.

Olej s vitamínem E

Přípravek jen k zevnímu použití. Potřete jemně na zjizvenou pokožku nebo kolem zánětu. Prokysličuje kůži a výborně se hodí i ke každodennímu používání. Může se přidat do jakéhokoliv krému a působí příznivě po dlouhém pobytu na slunci a také proti vráskám.

Lékárnické krémy

Apothecary Creams

Jsou plné, bohaté krémy, vhodné pro denní i noční použití. K dostání je: Calendula - nejléčivější - zastavuje dehydrataci a vniku nečistot, Cream of Roses - bohatý noční krém na zjemnění kůže, a poslední Vitamin E Beeswax and Honey (vitamin C, včelí vosk a med) - napomáhá hlubokému léčení výživou kůže.

Balzámy

Calendula - výborný na suchou kůži, zlepšuje pokožku i její barvu.
Vitamin E Beeswax and Honey - hodně zvlhčující a snadno vstřebatelný. Vhodný při strupovitosti. Med udržuje vlhkost kůže, včelí vosk působí jako vyhlazující a lubrikační činitel. V součinnosti stojí v první linii na ochranu kůže.
Vitamin E and Aloe Vera - Aloe je známá jako rostlina na spáleniny a je účinná na sluncem spálenou kůži.
Carrot & Hypericum - vynikající denní balzám, nabízející množství vitaminu A ke zvlhčení a uklidnění podrážděné kůže.