Seminář Čakrová masáž

Pátek, 29. March 2019 - 10:00
Pondělí, 1. April 2019 - 16:00
Cena: 
11700
online

Stručný popis: 
Seminář čakrové masáže s lahvičkami, pomanderami a kvintesencemi Aura-Soma. Praktická výuka, vyzkoušíte na vlastní kůži: Absolventi získávají slevu 15% na produkty Aura-Soma. Při uhrazení celé částky kurzovného do 5.března získáte zdarma celou sadu čakrových lahviček Aura-Soma (7x50ml) v hodnotě cca 7000Kč.
PřílohaVelikost
PDF icon Kurz cakrova masaz_U2.pdf1.83 MB

Harmonizační čakrová masáž je příležitostí napravit naše energetická centra a naladit je na jejich správnou frekvenci. Když pracujeme s čakrami, obnovujeme rovnováhu v celém těle, neboť čakry přijímají a vysílají energii. Pokud jsou naše energetická centra v harmo-nii, začneme se podobat dobře vyladěnému hudebnímu nástroji.

Při této masáži se používají lahvičky Aura-Soma (čakrová sada), Pomandery a Kvint-esence, jakoži i krystaly a zvláštní hudební nástroje. Každé sezení je jedinečné a výsled-kem je pocit naplnění, čistoty a vnitřní har-monie.

Technika čakrové masáže používá živoucí energie lahviček Aura-Soma Equilibrium
a jejich energie rostlin, minerálů a barev. Společně s  afirmacemi, zvuky a krystaly představuje metodu, která dokáže rychle, jemně, nenásilně a účinně obnovovat rovnováhu čaker.

Čakrová masáž je velmi jemná technika sloužící k odstranění stresu. Je skvělá pro masí-rovaného, ale nádherně působí i na maséra. Používá voňavé lahvičky Equilibrium, Pomandery a Kvintesence a pocit klidu a míru, který vyvolává, je téměř okamžitý.

Technika čakrové masáže odstraňuje stres z těla, z mysli i z ducha. Uvolňuje staré vzorce a emoce, které nám brání jít vpřed a které vedou k vytváření dalšího stresu. Jemným odstraněním těchto blokád se můžeme zcela uvolnit a otevřít se novému okamžiku.   

Je vhodná pro lidi každého věku a každého fyzického stavu, který vyžaduje vnitřní práci. Toto ošetření lze také poskytnout jako první pomoc při jakékoliv disharmonické situaci nebo stavu.

Harmonizační čakrová masáž je užitečný, harmonizující a neuvěřitelně příjemný proces.

Všichni účastníci obdrží certifikát. Tento kurz je plně akreditovaným kurzem Aura-Soma.

 

Obsah kurzu:

     Úvod do barevného systému Aura-Soma

     Vysvětlení barev jednotlivých čaker

     Technika čakrové masáže s použitím čakrové sady Aura-Soma

     Zapečetění a ochrana jednotlivých vrstev aurického pole.

     Invokace jemnohmotných energií nanebevzatých Mistrů

     Přivolání andělů jednotlivých barevných paprsků

     Práce s dechem a s barvou k odstranění starých blokád

     Léčení šoku a traumatu

     Rozložení krystalů

     Meditace na barvy

     Léčení dávnými zvuky

Co s sebou: 

prostěradlo, 2větší ručníky, přezůvky