Rozšířená dětská sada

Tato sada je určena na podporu mladých od puberty
- pokračuje tam, kde je opustila lahvička č. 15.

Ačkoliv se nedoporučuje používat tyto lahvičky před začátkem puberty, ve vzácných případech budou děti intuitivně přitahovány k některé z těchto lahviček. V takovém případě by měla být oceněna moudrost jejich Vyššího já a lahvička se má použít.

Posiluje sílu rozlišování a tak pomáhá mladým stát za svými vlastními hodnotami a pravdami a také vidět skrze iluze. Je třeba se opravdu přesvědčit, že "Není všechno zlato, co se třpytí". Používání uvádí v kontakt s Jednotou a Božstvím, obsaženým v každém stvoření, otevírá cestu nejvyššímu vyjádření Lásky - i v nejmenších věcech a nejprostších činech.
Spojuje s vlastními emocemi, vnáší schopnost a kreativitu do komunikačních pocitů, na rozdíl od obyčejných myšlenek, produktivním a soustředěným způsobem. Usnadňuje komunikaci s masami, ať už skrze umění, veřejný projev, psaní nebo elektronické publikování, či jinak. Spojuje člověka s vnitřním učitelem, dává schopnost sdílet, učit a učit se složité věci jednoduchým a přímým způsobem.
Tato esence otevírá cestu k rozpoznání vlastního Opravdového určení - Absolutního osobního potenciálu. Dává jas a základy mladé vědomé mysli, spojuje ji intuitivně s vlastní duší. Dále podporuje transformaci skrytých nevyřešených "červených" záležitostí přinášených z dětství, jako je hluboko zakořeněný hněv, mučednictví nebo frustrace. Transformace těchto záležitostí dovoluje základním energiím, aby se vyjádřily pozitivně.