Aktuality

V římské mytologii je Ceres bohyní mateřské lásky, jejímž prostřednictvím můžeme vyléčit svůj vztah s matkou, ale i s matkou zemí, Gaiou. Tmavá magenta symbolizuje naléhavost a kritičnost současné situace. Nejslavnější příběh o Ceres se týká její dcery, Prosperpiny, kterou si Pluto (Hades) odnesl do podsvětí. Ceres, zdrcená ztrátou, dceru neúnavně hledala a tím zanedbávala své další povinnosti, což vedlo k suchu a hladomoru. Když se dozvěděla, že její dcera je v Podsvětí, prosila za její propuštění. Pluto souhlasil, ale pouze po dobu 6 měsíců v roce.  V důsledku tohoto kompromisu zažíváme

Barevný svět má novou adresu

                                                  Karlovo náměstí 3, Praha 2 (2.patro, pavlač)

mapa

 Otevírací

Archanděl Daniel
 

Narozen 14.12.2013, ve 14.02
 

B111 – Střední královská modř/střední olivová

Daniel nám pomáhá rozlišovat mezi tím, co je skutečné a co není. Pomáhá zaměřovat naše sny a cíle takovým způsobem, abychom je mohli aktivně uskutečňovat, bez zbytečné ztráty energie nebo času.
Tento archanděl napomáhá komunikaci a jejímu plynulému proudění, bez překážek, které jsou někdy způsobené naší zbrklostí, ukvapeností a nadšením. Jasná řeč a komunikace je zvláště důležitá při vyjadřování soucitu a našich skutečných citů.