Aktuality

B116

Miluj všemy smysly a prožívej hloubku své schopnosti milovat. Nauč se pozorně vnímat detaily a otevři se tomu, co se kolem odehrává. Komunikace s božstvím. Mateřská láska v našem nitru, její bezpečí a jistota. Vnitřní dítě v nás si vzpomíná na prvotní volání světa. S jasnou myslí vnímáme rozměry své duše. Laskavost k sobě sama přináší mír a harmonii do vědomí.

Královská modrá nás vede k pohledu do nitra, k vnímání podstaty sebe sama, namísto

Světle korálový pomander

vznikl 23. září 20

Tento pomander nám pomáhá milovat ty části nás samých, ke kterým jsme se dosud stavěli negativně. Umožňuje nám tedy trochu více milovat sama sebe, být k sobě laskavější. Korálová nám zpřístupňuje kolektivní nevědomí a pomáhá nám objevit a pochopit hlubší aspekty mužské a ženské stránky v nás samotných. Přínáší nám tak jedinečný pohled na svět, při kterém spolupracují ženské intuitivní a mužské analytické složky vědomí. Světle

Barevný svět má novou adresu

                                                  Karlovo náměstí 3, Praha 2 (2.patro, pavlač)

mapa

 Otevírací

 

Pomander_Magenta
Barva: světlá magenta (purpurová)
Vůně: svěží, květinová
Energie krystalů: granát, sugilit
Nový magentový pomander se narodil 21. června 2016
V systému Aura-Soma se nové pomandery rodí jen zřídka a tak se letní slunovrat 2016 stal výjimečným dnem.
Purpurová naplňuje všechny naše činnosti láskou.

Aura Soma nám zaslala informaci, že se rozhodla od 1.6. 2015 zrušit výrobu malých 25 ml lahviček, tak tuto v celku smutnou informaci dáváme na vědomí. Snažíme se toto rozhodnutí změnit, ale vypadá to, že to nebude úspěšné. Zatím jsou dostatečné zásoby, uvidíme, jak dlouho nám všem vydrží.

Pro ty, kteří nechtějí mít velkou sadu – ať už z důvodu šetření prostoru nebo při cestování je možnost si koupit sadu testovacích lahviček nebo sadu velkých přívěsků s prezentační taškou na ně.