Oranžový

Oblast působení: Urogenitální systém, vylučovací orgány a „druhá čakra“

Účinky: Stimuluje libido. Léčí éterické tělo i šoky, které člověk utrpěl na kterékoliv úrovni osobnosti - spirituální, mentální, emocionální a tělesné. Pomáhá zbavit se závislosti, vzájemné závislosti a návyků.

Zvláštnosti: Tento pomander je nejvhodnější pro reinkarnační terapii. Chrání uživatele a otevírá brány minulému vědění. Používání této substance zabraňuje negativnímu působení vzpomínek z minulosti. Důležité informace však zůstávají srozumitelné. Používá se k léčení aury a dokáže uzavřít „éterickou trhlinu“, která se v případě prožití hlubokých šoků objevuje v levé části těla. Osvobozuje bytosti, které po fyzické smrti nedokáží opustit zemi a dokáže je bezpečně odstranit z aurického pole člověka. Lidem s technofóbií zvláště ve vztahu k autům a počítačům pomáhá překonávat odpor. Může pomoci překonat hlubokou úzkost zvláště pokud se tento strach projevuje v oblasti břicha a čakry solar plexus. Doporučuje se v období přestavby hormonálního systému, jako je puberta nebo klimaktérium. Pomáhá proti nočnímu pomočování. Přináší střízlivost a jasnost lidem, kteří mají sklon k hysterii, a postupně u nich snižuje tendenci ovládat druhé a zasahovat do jejich života.

V reinkarnační terapii zpřístupňuje: Inkarnace z Indie, Středního východu a Egypta. Pomáhá v případech všech šoků, které by mohly mít v reinkarnační terapii nějaký význam. Pomáhá také tehdy, když v dřívějších inkarnacích vznikly vztahy, s nimiž je zapotřebí pracovat, a které se týkaly závislosti a vzájemné závislosti.

Označení: 
Orange
Číslo pomanderu: 
06
Téma: 
Zotavení se po prožitém šoku nebo stresu
Barva: 
Vůně: 
Ovocná, kořeněná a svěží
Energie drahokamů: 
Oranžový kalcit, sluneční kámen, tygří oko a jaspis
Dominující éterické oleje: 
Mandarinkový a skořicový