Kurz Aura-Soma I

Cílem tohoto šestidenního základního kurzu je seznámit se s Aura-Somou jako s barevnou terapií duše. Dopodrobna prozkoumáte filosofii tohoto systému, teorii barev, asociace spojené s barvami a poselství, které barvy lidem přinášejí. Naučíte se zde pracovat s terapeutickými nástroji systému Aura-Soma a získáte pevné základy potřebné pro nabytí vlastních zkušeností.

Po dokončení tohoto kurzu Vás Mezinárodní akademie barevných technik (ASIACT) zaregistruje v seznamu studentů a vystaví Vám certifikát s osobním číslem. Jako absolvent základního kurzu Aura-Somy můžete poskytovat konzultace své rodině a přátelům a získávat tak zkušenosti, abyste po absolvování kurzu Aura-Soma II mohli nabídnout své konzultace veřejnosti. Studenti získávají trvalou slevu na hlavní produkty Aura-Somy (S1).

Podrobnější osnova kurzu:

Principy Aura-Somy jako neinvazivní terapie duše: Co znamená název Aura-Soma, jak Aura-Soma pracuje, principy barevné terapie.

Teorie barev a vibrací: Vlnové délky – viditelné a neviditelné spektrum, působení vibrací v závislosti na vlnové délce, vztah mezi samohláskami/souhláskami a světlem/zvukem.

Jazyk barev: posleství barvy na různých úrovních, primární, sekundární, terciální a komplementární barvy a odstíny; synergická rezonance jako klíč k obnovení rovnováhy; detailní výklad jednotlivých barev v růžici.

Barevná terapie: názvy, vlastnosti a poselství barevných kombinací lahviček Equilibrium; působení pomanderů; 15 kvintesencí Mistrů; kosmetika a barevné esence; výklad barev na duševní, mentální, emocionální a tělesné rovině; postupy při ošetřování aury.

Čakry: umístění čaker na těle a nad ním; duchovní a psychické souvislosti; tělesné problémy; žlázy a orgány související s čakrami; aplikace lahviček Equilibrium podle čaker.

Mapa aurického pole: pravá aura; éterická štěrbina; elektromagnetické pole; éterické a aurické pole; astrální tělo; předvedení a praktická práce s aurou a jemnými energiemi.

Sady lahviček Equilibrium a jejich použití: záchranná sada; dětská sada nového věku; čakrová (+rozšířená) sada; lahvičky Mistrů.

Jak si vybrat lahvičky („výběr na pustý ostrov“): O čem svědčí pořadí výběru; k čemu se vztahuje horní a dolní barva v lahvičce; zásady pro poradenství Aura-Somy; role konzultanta při výkladu.

Váš vlastní výběr: Pod vedením učitele ostatní studenti vyloží váš osobní výběr; součástí kurzu je několik hodin sdílení poznatků ve skupině, vedená meditace a diskuse; během výcviku se rozvíjí intuice studentů a jejich vnitřní vědění.

Požadavky:

plnoletost


Cena:

7000,– Kč (organizuje neplátce DPH). Opakující mají slevu 50%.


Časový plán:

Kurzy Aura-Soma I pořádáme 1–2× ročně.