Čirá

Hlavní téma: Energie 9. čakry skrývající Kristovské vědomí. Čištění. Citlivost. Utrpení a schopnost porozumění utrpení. Soucítění.

Symbolický význam: Transparence a odraz. Schopnost zrcadlit a tudíž i schopnost poznat sebe sama. Čirá všechny barvy odráží, zatímco purpurová je v sobě drží a pohlcuje. Co vidíme na druhých, máme v sobě.

Spirituální význam: Karmické osvobození - dosažení vrcholu, odevzdání se. Utrpení a intenzita emocí (studna nevyplakaných slz). Rozpětí. Jasnost. Soucítění dává schopnost odpustit sobě a ostatním. Stříbrná šňůra, která nás spujuje s nekonečnem. Bílá růže jako symbol integrity. Poctivost. Prostota. Pravda. Měsíční energie.

Mentální význam: Perla v ústřici - intenzívním utrpením a bolestí se rodí krása a vyplouvá na světlo denní. Těmito prožitky se dostáváme do kontaktu s křišťálově čistou energií a vědomím. Očišťujeme se a stáváme se čistým zprostředkovatelem.

Emocionální význam: Odhodlanost. Soucítění. Negativně: Zintenzívnění všech emocí, zejména vzteku, který jsme přehlíželi (odsud výraz „zbělet zlostí“)

Tělesný význam: Čirou barvu je možno nanášet všude. Vnáší světlo do všech čaker a částí těla. Ve většině kombinací působí očistně a zbavuje jedů.

Drahokamy, používané v substancích Aura-somy:

Achát, diamant, měsíční kámen, křišťál, růženín, zirkon.

Klikněte na kteroukoliv barvu v růžici, aby vám přinesla své barevné poselství.
V Aura-Somě se používá čtrnáct barev.

Barevná růžice

ČervenáČiráFialováKorálováKrálovská modřPurpurováModrá
OlivováOranžováRůžováTyrkysováZelenáZlatáŽlutá