Tyrkysová

Hlavní téma: Komunikace v masovém měřítku. Komunikace uměním a nejrůznějšími druhy tvůrčího vyjádření. Dvě klíčové záležitosti Vodnářského věku: individuální zodpovědnost, která musí přijít jako první, aby se mohl projevit druhý klíč, kterým je humanitářská nezávislost.

Symbolický význam: Tyrkysová je barvou Atlantidy ve smyslu dávné moudrosti, technologie a umění této doby. Představuje tedy moře (nevědomí). Transdimenzionální, ve smyslu existence mimo čas a prostor. Atlantští delfíni a svoboda a inteligence ve spojení s city. Označuje svítání Vodnářského věku - věku křemíku versus uhlí, nebo také věku krystalů. Počítače, věk informací, internet a všechny druhy komunikace odehrávající se prostřednictvím vln a drátů nebo bezdrátovými prostředky. Učitel Vodnářského věku.

Spirituální význam: Stejná jako v symbolickém významu. Klid. Mírumilovnost. Humanitářská nezávislost. Díl zelené pomáhá v srdci ukotvovat psychické vidění, aby se mohla projevit modrá (jasnost vidění). Zodpovědnost za sebe sama. Tyrkysová ukazuje srdci, kam má směřovat. Láska ke kráse (vlastnost zelené) se vyjadřuje prostřednictvím modré, aby společně vytvořily nové transcendentální srdce nazvané Ananda Khanda.

Mentální význam: Důvěra v intuici. Extrémní adaptibilita a výkonnost. Utopické názory. Idealismus. Učení prostřednictvím masové komunikace a cizích jazyků. Technický talent. Spoléhání na sebe sama.

Emocionální význam: Intuice týkající se citů a vědění. Celá oblast emocí a jejich „vyjadřování“ (emoce samy jsou ve žluté a oranžové). Soucit a empatie. Optimismus. Dětskost v pozitivním slova smyslu. Negativně: Technofóbie versus talent pro zacházení s technickými výrobky.

Tělesný význam: Srdce. Hrdlo. Brzlík. Plíce. Horní část zad. Ramena, zvláště pravé. Krevní oběh. Bronchitida. Astma. Revitalizace. Regenerace. Senná rýma. Otoky. Všechny druhy napětí v těle.

Drahokamy, používané v substancích Aura-somy:

Akvamarín, malachit, opál, tyrkys.

Klikněte na kteroukoliv barvu v růžici, aby vám přinesla své barevné poselství.
V Aura-Somě se používá čtrnáct barev.

Barevná růžice

ČervenáČiráFialováKorálováKrálovská modřPurpurováModrá
OlivováOranžováRůžováTyrkysováZelenáZlatáŽlutá