Alchymie esenciálních olejů - s Mikaelem Zayatem

Úterý, 19. April 2016 - 17:30
Úterý, 19. April 2016 - 21:00
Cena: 
390
Záloha: 
online

Stručný popis: 
Večerní seminář s kanadským alchymistou syrského původu - Mikaelem Zayatem, výrobcem esencí, intuitivním aromaterapeutem. Nenechte si ujít! Rozhovor s Mikaelem Zayatem a iniciátorem akce - Vláďou Horeckým: http://magazin.maitrea.cz/chci-citit-vuni-celym-telem/

O semináři:

Racionální aromaterapeuté o esenciálních olejích učí jejich chemické složení a účinky. Je to velmi analytický přístup a připomíná to procházení se v bludišti. Holistická aromaterapie neuvažuje o složkách esencí odděleně, ale uvažuje o nich jako o celku.

Mikaёl Zayat pracuje s esenciálními oleji přes 35 let. Inspiroval se studiem ve Francii a také u domorodých Indiánů. Jeho poznatky nejsou vědecké, ale přesahují do spirituální sféry a do oblasti emocí.

Setkání s Mikaёlem Zayatem je úžasnou příležitostí propojit se sami se sebou skrze navázání kontaktu s aromatickými rostlinami. Dostane se vám vnitřní cesty skrze sebe. Budete sledovat a objevovat celostní souvislosti, které jdou mnohem dále něž je běžné pojetí aromaterapie.

O lektorovi:

Aromaterapeut Mikaёl Zayat pochází z dlouhé linie syrských alchymistů. Jeho příjmení znamená v arabštině „výrobce olejů“. Jeho rodina se dlouhá staletí věnovala výrobě olivového oleje v Damašku. Mikaёl se narodil až po emigraci v Egyptě.

V roce 1970 přišel do Québecu (Kanada) a ihned si tamní krajinu zamiloval. Založil si tam zahradu Jardin de Vie, kde pěstuje bylinky a květiny pro svou aromaterapii. 

S esenciálními oleji pracuje přes 35 let. Inspiroval se studiem ve Francii a také u domorodých Indiánů. Jeho poznatky nejsou vědecké, ale přesahují do spirituální sféry a do oblasti emocí. „Pro to, abyste pocítili sílu milostného dopisu, vám nestačí jen analyzovat kvalitu inkoustu a papíru“, s oblibou říká.
Je prezidentem nadace Foundation du Havre, která se věnuje propagaci zdravého, vyrovnaného životního stylu.

Následuje tradici prastarých posvátných nauk o umění léčit pomocí rostlinných esencí. Sám těžce onemocněl a dokázal se vyléčit bylinkami a úpravou stravy. Říká o sobě, že je učitel, který učí lidi tomu, aby zůstali zdraví.

Mikaёl Zayat zná takřka vše, co se týká esenciálních olejů, a je nadán jedinečnou intuicí. Díky tomu je schopen naladit na Vaši duši.

„Vzdělání je klíčem, je pozitivní interakcí osobnosti s prostředím kolem. Nejdůležitější, čemu se máme naučit, je naučit se BÝT. Co učím především, je napojení na intuici. Je v nás něco mnohem většího, co nás provádí životem.“