Archanděl Ratziel

Číslo lahvičky: 
106
Dolní barva: 
Tarotová karta: 

V pátek, 19. října 2007, jsme na pozemcích Shire Farm usadili třímetrový obelisk - přesně v místě, kde se nachází 6. čakra této oblasti. Protože jedním ze symbolů spojených s Ratzielem je právě stojící kámen, existuje mezi Ratzielem a tímto kamenem silné spojení. Vlastně se jedná o  součást aktivace Shire Farm ve vztahu k planetární mřížce a ke světelné síti, která se vynořuje s přicházející novou dobou na této planetě.

Ratziel je mistr alchymista. Vnitřní alchymií dokáže transformovat vzorce našeho chování na čisté zlato. Barvy této lahvičky jsou mléčná nebo mlhavá světle olivová na mlhavé šeříkové (fialové). Jedná se vlastně o  uvědomování si hořkostí minulosti a o jejich proměnu ve sladkost ducha. Zamlženost v horní části, která lehce překrývá olivovou barvu, je už součástí alchymistického procesu. Má nádhernou vůni a myslím, že se jedná o nejvoňavější lahvičku celého systému Aura-Soma. Oživuje, a zároveň uvolňuje.

Tato transmutace zahořklosti (minulé prožitky, které proměňujeme ve sladkost ducha) překonává vzorce chování a uvolňuje mříže návyků, abychom se dokázali přiblížit moudrosti, která leží v našem nitru. Rodí se zde něco nového, co navazuje na nově vztyčený kámen na Shire Farm a souvisí i  se shromážděním distributorů z celého světa, které nyní v Dev Auře probíhá. Máme zde tedy tři znamení, že se rodí něco nového. Jakým způsobem tento archanděl, který nám pomáhá vynášet na povrch naše dary a překonávat výzvy, posiluje světelnou síť spojující všechny lidi a planetární energetickou mřížku?

Ratziel je také archandělem osobní síly, který nám pomáhá v situacích, kdy máme tendenci se stáhnout namísto toho, abychom rázně vystoupili do popředí. Ratziel nám pomáhá udělat tu správnou věc, vyjádřit, co je nutné, uchopit svou roli podílu na řešení a nepřispívat nevědomě k posilování problému. Chceme-li se zabývat karmickými semínky minulosti, je třeba tato semínka překonat nebo přeměnit na něco pozitivnějšího, co poté dokážeme vnášet do všeho, co děláme. Znamená to být plně přítomný zázraku přítomnosti a neztrácet sebe sama.

Předkládám vám úvodní myšlenky, které provázejí zrození Ratziela. Doufám, že vám pomohou zachytit význam a důležitost – globální i individuální - kterou má zrození tohoto archanděla na naší cestě touto planetou.

S láskou a světlem Mike