Dítě hvězd - první pomoc

Číslo lahvičky: 
20
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Pomáhá dětem ve všech oblastech, také tomu dítěti, kterým jsme
my sami kdysi byli (psychoterapeutická práce s „vnitřním dítětem“).

Pozitivní charakteristika osobnosti: Optimista, konstruktivně přenášející svůj pozitivní životní náhled. Spočívá v něm hluboký vnitřní mír a osvobodil se od úzkosti. Je úzce spjat se svým ženským, intuitivním principem a dokáže jej vyjádřit. Světu nastavuje svou dětskou otevřenost a je schopen velkého soucitu. Hluboce vnímá jiné lidi, stará se a pečuje o ně a je ve spojení se svou bezvýhradnou láskou.

Ke zpracování: Cítí se izolovaný od inspirace a lásky. Trvale o sobě pochybuje a neustále se kritizuje a odsuzuje. Je labilní a nedovede se prosadit. Na svět se dívá přes růžové brýle.

Spirituální rovina: Navazuje opětný kontakt s duševní rovinou. Ruší pocit odtržení. Staví most k rovině lásky, která vše transformuje. Přináší nový spirituální počátek a rozplynutí duchovních deziluzí. Pomáhá při integraci dosud oddělených částí duše.

Mentální rovina: Podporuje léčení „vnitřního dítěte“ a nastolení rovnováhy mezi vlastními mužskými a ženskými energiemi. Pomáhá při všech problémech vzniklých v dětství nebo ve spojitosti s ním (tzn. u dětí i dospělých). Je pilířem hlubokého porozumění pro vnitřní vyváženost, např. pro to, co člověk potřebuje. S jeho pomocí nabývá jedinec schopností si opatřit to, co opravdu potřebuje.

Emocionální rovina: Odstraňuje pocit deficitu lásky, což ovlivňuje a mění celkovou strukturu pocitů. Je prostředkem emocionální ochrany ve složitých situacích. Pomáhá ve spojení s láskou napojit se na vlastní intuici.

Tělesná rovina: Možno doporučit v těhotenství, při prořezávání zubů u dětí, při popáleninách, odřeninách, pohmožděninách a při horečce. Zvláštní účinky projevuje u dětí do 12 let (u starších dětí je efektivnější flakón č. 1).

Místa vhodná pro aplikaci: Je možno ji používat na celém těle. U dětí, kterým se prořezávají zuby, se potírají čelisti a celá šíje. Pouze zevně!

Zvláštnosti: Je součástí „dětské sestavy“ a patří k nejdůležitějším flakónům. Je zvláště užitečný v práci s polaritou a s „vnitřním dítětem“. Pomáhá lidem s obtížemi jen na jedné části těla. Ještě jedna poznámka k „duchům v lahvi“ - tato schránka obsahuje lásku dítěte se vším potenciálem schopnosti odpouštět, který má. Touto substancí se plní jednak skleněné lahvičky o obsahu 50 a 25 ml, jednak plastikové lahvičky o obsahu 25 ml, což umožňuje si je kamkoliv brát s sebou, aby byly k dispozici i jiným lidem, než jenom jejímu „majiteli“.

Poznámka: Patří k základní čakrové sadě a dětské sadě

Afirmace:

Milovat znamená zbavit se strachu.