Tělesná první pomoc

Číslo lahvičky: 
01
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 

Pomáhá chápat a přijímat spiritualitu všedního dne, flakón léčitele.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Zná své ideály a je schopen je uskutečňovat. Výrazné analytické, charizmatické a vůdčí kvality. Silné mužské („animus“) kvality bez ohledu na to, jestli osoba obývá mužské nebo ženské tělo.

Ke zpracování: Těžkosti s ženským principem. Tendence k mentální předrážděnosti a k negativní manipulaci s lidmi. Problémy s vyjadřováním.

Spirituální rovina: Pomáhá napojit se na účel vlastního života, kterým je služba druhým. Podporuje proces, ve kterém se člověk odpoutává od starých systémů myšlení.

Mentální rovina: Pomáhá při problémech s pamětí a při mentální předrážděnosti. Podporuje vybavování si starých vzpomínek, aby mohly být pozitivně zpracovány. Uvolňuje myšlenky, což lze dobře využít např u regresní terapie. Pomáhá při výpadcích paměti a při problémech s koncentrací.

Emocionální rovina: Ochlazuje emoce, zvláště v krizových situacích. Pomáhá překonávat pocity izolace a sebeláskou navázat kontakt s vlastními silami. Vhodná při nedostatečné sebedůvěře, zvláště u dospívajících chlapců.

Tělesná rovina: Pomáhá při spáleninách, pohmožděninách a odřeninách, při bolestech všeho druhu, zvláště bolestech zad, při bronchitidě, vysokém krevním tlaku a zánětu měchýře, při průjmu a ischiasu. U všech těchto obtíží je zvlášť účinný v jejich akutním stadiu.

Místa vhodná pro aplikaci: Všude v místech, kde začíná vlasový porost a kolem uší. A dále viz „Zvláštnosti“.

Zvláštnosti: Patří k „čakrové sadě“. Váže se ke korunní čakře a ke třetímu oku. Tělesná „První pomoc“ je jednou z mála substancí, která může být kromě předepsaného použití také nanášena lokálně na postižená místa. Substanci rovněž lze vtírat do bolestivých míst podobně jako krém „Rescue Remedy“ v Bachově květinové terapii. Je k dostání nejen v 50 ml balení ve skleněné lahvičce, ale i ve snadno přenosném 25 ml plastikovém balení. Je přípustné, aby substanci používaly kromě jejího „majitele“ i další osoby.

Poznámka: Je součástí základní čakrové sady a záchranné sady

Afirmace:

Jsem celistvý. Integruji v sobě všechny své součásti.