Flakón míru

Číslo lahvičky: 
02
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Pomander: 
Navazuje kontakt se skutečným vnitřním mírem.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Je sama se sebou v souladu a je mírumilovná, zasazuje se o mír. Používá tvořivost související s krční čakrou. (např. Při vystupování na veřejnosti). Podporuje jiné lidi. Disponuje silnými ženskými („anima“) kvalitami a je v úzkém spojení s archetypy Evy a Isis a nehraje tu roli, obývá-li dotyčná osoba mužské nebo ženské tělo. Je schopná zprostředkovávat informace z jiné dimenze.

Ke zpracování: Nedaří se jí nalézt vnitřní a vnější mír. Na jedné straně má potíže s mužským principem, na druhé straně trpí silným deficitem mateřské, sytící energie (neměla, od koho by ji dostala, a není schopna ji dávat). Bojí se neznáma a má tedy sklony vyhledávat bezpečí za každou cenu.

Spirituální rovina: Napomáhá spojit se s hlubšími aspekty vlastního nitra a má schopnost stát se kanálem, přijímajícím informace z jiných dimenzí. Očišťuje auru. Usnadňuje přechod umírajícím. Váže se k personifikaci měsíce, resp. „luny“. (Pomáhá lidem, kteří trpí náladovostí v souvislosti s jednotlivými měsíčními fázemi. Vytváří kontakt s hlubokou intuicí.

Mentální rovina: Pomáhá odstraňovat strach neznáma, při problémech s koncentrací a s mluvením. Uvolňuje kreativitu a intuici.

Emocionální rovina: Ulehčuje přechody, napřu . umírajících, při porodech nebo u lidí v krizových situacích. Zpřístupňuje „sílu ticha“, uklidňuje v emocionálně zátěžových situacích nebo po nich a navozuje pocit, že je člověk pod ochranou. Pomáhá dešifrovat sny.

Tělesná rovina: Reguluje hyperfunkci nebo hypofunkci štítné žlázy, pomáhá při poruchách endokrinního systému, při problémech s mluvením, při napětí v šíji, infekcích, pohmožděninách, v těhotenství a při prořezávání zoubků.

Místa vhodná pro aplikaci: Kolem celého krku - horní linii tvoří spodní hrana čelisti, hranice vlasového porostu v zátylku a dolní linie je ve výši klíčních kostí.

Zvláštnosti: Patří k „čakrové sadě“, je ve spojení s krční čakrou. Také již bylo mnohokrát prokázáno, že pomáhá předcházet těhotenským pajizévkám. V tomto případě se substancí potírají příslušná místa. Dětem se při prořezávání zubů potírají čelisti. Používá se pouze zevně!

Poznámka: Je součástí základní čakrové sady

Afirmace:

 

Vdechuji klid a mír. Vydechuji klid a mír.