Žně

Číslo lahvičky: 
42
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Pomander: 
Spontaneita spojená s radostí.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Přátelský, vyrovnaný, radostný člověk. Odráží se to i ve způsobu, jakým se pohybuje (může mít např. taneční nadání). Nachází se v přirozeném proudu, jde s proudem života. V pozitivním slova smyslu netrpí žádnými zábranami. Umí si dobře poradit v nejrůznějších životních situacích. Snadno si osvojuje nové informace a tuto schopnost umí dobře využívat při své práci.

Ke zpracování: Neustále se pídí po nové identitě, ale nikdy se nezmění. Marně se pokouší spoléhat na svou mysl. Nedostatek sladkosti v životě si vynahrazuje přecpáváním se sladkostmi. Je nešťastný a neustále se zaměřuje na budoucí události, místo aby byl teď a tady.

Spirituální rovina: Přispívá k pocitu radosti a seberealizace. Podporuje proces probouzení se. Vrhá světlo do temných zákoutí osobnosti. Ukazuje na věci, které si člověk opravdu přeje.

Mentální rovina: Pomáhá zbavit se pocitů omezení a neurotických depresí. Stimuluje intelekt a schopnost přijímat nové informace, ale zároveň vyrovnává přeintelektualizovanost a přílišné zdůrazňování intelektu. Usnadňuje proces rozhodování.

Emocionální rovina: Stimuluje „vyšší pocity“ (lásku, vřelost, soucit, atd.). Čistí emocionální zmatek. Podporuje zbavování se strachu a přináší radost.

Tělesná rovina: Harmonizuje plexus solaris a centrální nervový systém. Pomáhá při hojení otevřených ran, jaterních chorobách, diabetu asimilaci výživných látek i při kožních a zažívacích obtížích, vzniklých překyselením trávícího ústrojí.

Místa vhodná pro aplikaci: Kolem celé oblasti plexu solaris. Při zimních depresích kolem celé hranice vlasového porostu.

Zvláštnosti: Pomáhá při zimních depresích a v období příprav na zkoušky (u dětí, mládeže i dospělých). Tato substance působí na astrální tělo. Pomáhá odstranit iluze.

Poznámka: Patří k rozšířené čakrové sadě

Afirmace:

Podporuji rozvoj vnitřního vědění
prostřednictvím znalostí přijímaných zvnějšku.