Lady Nada

Číslo lahvičky: 
52
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Pomander: 
Zažít bezvýhradnou lásku.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Reformátor, tolerantní k idealistickým postojům vlastním i cizím. Věnuje se otázkám životního prostředí a lidstva. Má schopnost vciťování. Není závislý na materiálních věcech. Jeho schopnost koncentrace je velmi empatická, což pocítí každý v jeho blízkosti. Velmi mu záleží na druhých lidech, což se často odráží i v jeho povolání. Pozná, když lidé kolem potřebují lásku a neváhá jim ji poskytnout.

Ke zpracování: Dává, i když je využíván a zneužíván, a tím si velmi škodí. Jeho mysl je velmi neklidná, nedokáže se uvolnit. Cítí se rozpolcen a prázdný. Má pocit, že ho nikdo nemiluje. Všeho jako by bylo příliš. Oddává se duchovním iluzím (např. se identifikuje určitým velmi krásný aspektem sebe sama a nevidí, že stejně jako všichni ostatní, i on musí na sobě ještě hodně pracovat, aby tento aspekt uskutečnil).

Spirituální rovina: Podporuje a urychluje proces probouzení se. Pomáhá udržet koncentraci během meditace. Vrací duchovní iluze zpátky na zem. Umožňuje porozumět Kristově energii, Kristovu vědomí. (Tato energie nemá nic společného s historickým Ježíšem a může ji zažít úplně každý, ať už je křesťan nebo muslim, bez vyznání nebo dokonce ateista.

Mentální rovina: Tiší neklidnou mysl. Stimuluje intuici a koncentraci. Pomáhá zejména před zkouškami i během nich.

Emocionální rovina: Pomáhá při integraci pozitivních aspektů matky nebo, v abstraktní rovině, modelu ženské role. Podporuje proces vyrovnávání se s případným zneužíváním (nejen sexuálním, ale také tělesným - bitím, mentálním nebo duchovním). Ve většině případů jsou oběti přesvědčeny o tom, že nejsou dost dobré a že si nezasluhují lásku. Tento flakón tedy pomáhá řešit i tyto problémy a rozvíjet sebelásku.

Tělesná rovina: Uvádí do rovnováhy hormonální systém. Pomáhá při problémech s dělohou, při menstruaci a v klimaktériu.

Místa vhodná pro aplikaci: Kolem podbřišku. Při mentálních problémech se dává vždy jedna kapka na obratel nahoře u hlavy, jedna kapka na spánky a jedna kapka na šíji a vetře se do kůže.

Zvláštnosti: Patří k sadě Mistrů. Při reinkarnační terapii je možno s její pomocí navázat kontakt s inkarnacemi u esejců. Tato substance má vazbu na třetí oko, a to se zřetelem k hudbě. Dokáže zprostředkovat mnohem intenzívnější vnímání hudby a její lepší pochopení. K tématu „zneužívání“ viz také „zvláštnosti“ u flakónu č.  5.

Poznámka: Je součástí sady Mistrů

Afirmace:

Miluji se takový, jaký jsem.