Orion a Angelika

Číslo lahvičky: 
58
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Vnitřní a vnější cesta.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Senzitivní člověk, schopný postavit most mezi hmotou a myslí. Prožívá zázrak života jako dítě a konstruktivně tuto svou schopnost využívá. Je to míněno velmi pozitivně. Dovede se velmi obratně a precizně vyjadřovat, je vyrovnaný a trpělivý a nachází se teď a tady. Usiluje o transformaci. Přitom si je vědom své božské jiskry a vidí ji i u jiných lidí. Miluje Zemi, často pracuje v oblasti ekologie. Rád cestuje.

Ke zpracování: Používá emoce k manipulaci se sebou i s jinými lidmi. Namlouvá si, že to dělá v zájmu pravdy. Jeho „vnitřní dítě“ potřebuje léčit, tzn., že je citově nezralý. Nedaří se mu vyjadřovat své pocity a má problémy i s tělesným kontaktem.

Spirituální rovina: Činí člověka přístupným informacím z jiných dimenzí a umožňuje vnímat božskou jiskru v sobě a v jiných lidech. Podporuje změny v duchovním životě. Působí očistně, např. po pobytu v prostředí s negativní atmosférou.

Mentální rovina: Pomáhá dospívajícím při jejich problémech. Uklidňuje v citových krizích, zvláště jsou-li spojeny s modelem mužské, popř. ženské role (otec a matka). To platí nejen pro mládež, ale i pro dospělé.

Emocionální rovina: Umožňuje překonat iracionální strach i frustrace „vnitřního dítěte“. Pomáhá snížit přecitlivělost, rozvíjet schopnost odporu a měnit negativní pocity.

Tělesná rovina: Přináší radost z možnosti dotýkat se jiných a pociťovat něčí dotyk. Pomáhá po zákrocích na páteři a u všech těžkých dětských nemocech. Harmonizuje obě poloviny těla.

Místa vhodná pro aplikaci: Kolem podbřišku, krku a podél hranice vlasového porostu.

Zvláštnosti: Patří k sadě Mistrů. Tento flakón představuje intenzivnější verzi flakónu č. 20 (modrá na růžové). Vše, co bylo řečeno tam, platí i flakónu č. 58.

Poznámka: Je součástí sady Mistrů

Afirmace:

Spojuji se s přítomným okamžikem a změna přichází.