Moudrost v nové době

Číslo lahvičky: 
14
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Pomander: 
Stát se jasným průzorem moudrosti.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Inspirující, cílevědomý posel nového věku, spojený s hlubokou vnitřní moudrostí. Šíří kolem sebe harmonii a vyrovnanost. Je schopný pociťovat hlubokou radost. Má velké porozumění pro přírodní síly. Člověk jasného myšlení, který se učí ze svých chyb a čerpá z nich moudrost.

Ke zpracování: Je to člověk, který nenachází rovnováhu mezi sebou a osudem. Jedná mimořádně negativním způsobem a tím šíří chaos. Hluboko ve svém nitru je ovládám strachem, není si však vědom, odkud tato úzkost pochází.

Spirituální rovina: Pomáhá navázat kontakt se svým andělem strážným. Odstraňuje strach doprovázející čekání. Přináší podpůrnou, pozitivní energii. Vede k poznání, že by se cíle neměly stavět příliš vysoko a že nejrychlejší a nejbezpečnější způsob jejich dosažení je postupovat krok za krokem.

Mentální rovina: Staví most mezi vědomím a nevědomím, působí neobyčejně podpůrně při práci se sny. Dodává odvahu podívat se na obtížné chvíle vlastního života. Pomáhá také zbavit se nepěkných vzpomínek.

Emocionální rovina: Přináší a podporuje udržení vnitřního kontaktu i v období emocionálního zmatku. Posiluje srdce, emocionální rovinu, zejména při stavech úzkosti a při strachu z budoucnosti.

Tělesná rovina: Harmonizuje plexus solaris, uvolňování adrenalinu a funkci jater. Pomáhá při diabetu a rovněž i při všech problémech souvisejících se stehny.

Místa vhodná pro aplikaci: Kolem celé oblasti plexu solaris.

Zvláštnosti: Patří k sadě dítě Nového Věku. V reinkarnační terapii pomáhá léčit rány a traumata z minulých životů. Zbavuje děti strachu při vstupu do školy.

Poznámka: Patří k sadě dítě Nového Věku.

Afirmace:

Čím více se zbavuji strachu, tím více se otevírám své vnitřní pravdě.