Éterická první pomoc

Číslo lahvičky: 
26
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Pomander: 
Šok a jeho následky (na všech úrovních)

Pozitivní charakteristika osobnosti: Značně nezávislý, kreativní člověk, kterému je vlastní hluboká, instinktivní moudrost. Sám se učí tak, že vyučuje jiné. Je chytrý, opatrný a bez sklonů k výstřednostem. Jedná místo toho, aby jen reagoval (akce místo reakce). Je schopen prožívat hlubokou radost. Má rád zvířata. Jeho sexuální život je naplněn harmonickým a milujícím způsobem.

Ke zpracování: Byl pravděpodobně sexuálně zneužíván (možná i na jiných rovinách). Prožil „emocionální bouři“. Přehnaně reaguje ne lidi i situace. Je neklidný a dezorientovaný. Dělá ukvapená a nerozumná rozhodnutí.

Spirituální rovina: Pomáhá vzpamatovat se z rozčarování, způsobených klamáním v duchovní oblasti (takové klamání přivádí duši do stavu šoku). Přináší vyšší vhled.

Mentální rovina: Pomáhá při nervově podmíněných depresích a nevědomých úzkostech, vedoucích k hlubokým depresivním stavům. Utváří mentální/duchovní orientaci. Pomáhá spojovat uživatele s přítomným okamžikem. Možno doporučit u všech druhů šoku.

Emocionální rovina: Osvobozuje od nenávistných myšlenek a od následků možného tělesného, emocionálního a/nebo sexuálního zneužívání. Podporuje psychiku člověka v období dramatických změn.

Tělesná rovina: Podpůrný prostředek při chorobách štítné žlázy, zatvrdlinách ve svalech, žlučníkových kamenech, po nehodách, operacích a jiných traumatech. Je možné jej použít také před operacemi, aby se předešlo šoku.

Místa vhodná pro aplikaci: Toto je jediná substance, kterou je nutné aplikovat velmi specifickým způsobem, a sice kolem celého podbřišku a doplňkově také úzkým pruhem od levého ušního lalůčku až k levému rameni dolů. Pod levou paží se začíná širokým pruhem po celé levé straně trupu směrem dolů až ke kotníku. U problémů se štítnou žlázou se nanáší kolem celého krku. U svalových zatvrdlin se vmasíruje na příslušných místech.

Zvláštnosti: Patří k „čakrové sadě“. Vztahuje se k druhé čakře. V levé části těla se nachází „éterický otvor“, kam se při šoku přemisťuje „skutečná aura“. Obsah této lahvičky, používá-li se předepsaným způsobem, přivádí auru zpátky do normální pozice. Působí to tak výrazně, že se člověk velmi rychle uzdravuje. Díky tomuto fantastickému efektu je flakón č. 26 zdaleka nejžádanějším flakónem aura-somy. Pomáhá také léčit zvířata, zvláště po bezvědomí následkem šoku nebo narkózy. U zvířat je třeba substanci nanášet pouze kolem podbřišku. Tato substance je k dostání kromě 50 ml a 25 ml skleněného balení také ve snadno přenosných 25 ml plastikových lahvičkách. Mohou ji tedy používat i jiní lidé, nejen její "majitel". K tématu „zneužívání“ viz také „zvláštnosti“ flakónu č. 5. Tento flakón vyvolává u mnoha lidí velkou náklonnost nebo velký odpor. Většinou je tato náklonnost nebo odpor důkazem toho, že se v životě daného člověka odehrála nějaká šoková situace, kterou je třeba léčit. V takovém případě se doporučuje použít šokovou lahvičku jako první, potom udělat pauzu a znovu si vybrat lahvičky, které se nám líbí.

Poznámka: Je součástí základní čakrové a záchranné sady

Afirmace:

Jedinou jistotou v životě je změna.