Zrození Venuše

Číslo lahvičky: 
34
Horní barva: 
Dolní barva: 
Tarotová karta: 
Integrace mnoha různých úrovní osobnosti.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Ve všech oblastech života si vystačí sám. Nepotřebuje pomoc zvnějšku, spoléhá jen sám na sebe, má velkou vnitřní sílu. Dokáže dávat i přijímat hlubokou lásku. Nic ho neodchýlí od jeho cesty. Má za sebou již dlouhou cestu a stojí těsně před mystickým završením. Miluje moře a možná nějak spolupracuje s námořní plavbou.

Ke zpracování: Neustále prožívá zklamání a těžkosti a neumí se z toho poučit. Nedůvěřuje svému vnitřnímu vedení. Prodává se příliš lacino. Ztrácí se ve svých fantaziích. Nevidí věci takové, jaké jsou. Má velké problémy s realitou života a stahuje se z ní. Nechává se unášet vášní.

Spirituální rovina: Zpřístupňuje skrytá tajemství života a lásky. Vynáší ztracená tajemství z hlubin duše. Vhodný jako průvodce pro „vnitřní cestování“ (např. v izolační kabině, při hypnóze atd.).

Mentální rovina: Vyrovnává mužskou a ženskou stránku osobnosti a zprostředkovává lásku mezi oběma aspekty.

Emocionální rovina: Otevírá srdce. Doporučuje se zvláště pro začátek nové lásky. Uvolňuje staré bolesti a přináší radost. Pomáhá postavit se na vlastní nohy.

Tělesná rovina: Při všech srdečních chorobách, u akné mladistvých, při růstových problémech dospívajících a menstruačních obtížích.

Místa vhodná pro aplikaci: Především kolem krajiny srdeční, při menstruačních problémech kolem podbřišku, pro práci se sny kolem celé hranice vlasového porostu.

Zvláštnosti: Pomáhá při práci se sny a dětem, které se cítí ohroženy. Volba tohoto flakónu může naznačovat, že se dotyčná osoba nechá obalamutit lichotkami.

Afirmace:

Jsem takový/á, jaký/á jsem.