Božská láska

Číslo lahvičky: 
67
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Pomander: 
Praktikovaná duchovnost.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Neobyčejně tvůrčí člověk, sloužící jiným. Jedná kvůli věci samotné, ne proto, aby získal uznání lidí. Pochopil, že také drobné věci každodenního života mají svou důležitost a cenu. Žije spiritualitou všedního dne. Má hluboké porozumění a afinitu k Zemi. Jeho láska je velká a daleko přesahuje rámec osobnosti. Uvědomuje si nesmrtelnost duše a že jedinou jistotou v životě je změna.

Ke zpracování: Má ve zvyku se přepínat a příliš pracovat. Snadno se zklamává. Život mu připadá velmi těžký. Zoufale hledá božskou lásku, neboť láska od lidí mu nestačí. Chtěl by, aby mu život přinesl odpověď na všechny otázky.

Spirituální rovina: Pomáhá vnášet lásku i do drobných všedních záležitostí. Navazuje spojení s vnitřním učitelem. Rozšiřuje uvědomění. Propojuje duchovno a praktický život. Rozpouští duchovní zklamání.

Mentální rovina: Rozvíjí koncentraci i schopnost být tichý a trpělivý. Pomáhá při depresích, zvláště pokud se týkají nedostatku lásky.

Emocionální rovina: Osvobozuje od přehnané potřeby se neustále srovnávat s ostatními. Umožňuje člověku uvidět se takovým, jaký opravdu je. Zjemňuje vášně.

Tělesná rovina: Vhodná při všech problémech se srdcem. Stimuluje tvorbu adrenalinu. Působí jemně i na vylučování vody.

Místa vhodná pro aplikaci: Kdekoliv po celém těle. (Je možné ji také používat jako tělový olej.)

Zvláštnosti: Zlepšuje funkci všech čaker. Pomáhá při rebirthingu i v jiných terapiích, kdy se člověk propracoval k vyšší úrovni a má začít něco nového. Dokáže celkově podpořit člověka, který vstupuje do nového úseku svého života.

Poznámka: Je součástí čakrové sady Nového věku.

Afirmace:

Trpělivě čekám, až se v mém životě božské stane viditelným.