Důvěra

Číslo lahvičky: 
76
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Pomander: 
Sebeláskou se propracovat k vlastnímu potenciálu.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Něžný, jemný člověk, který se umí podvolit těžkostem života a plout s proudem. Je v životě úspěšný, ale bez arogance. Úspěchu dosahuje vytrvalostí. Intuitivní moudrostí nechává věci uzrát a pak je teprve tvoří. Má mimořádnou schopnost koncentrace a oddanost pro věc, zvláště ve vztahu k této moudrosti. Je géniem ve svém oboru. Může se na sebe spolehnout a jeho rozhodování je svobodné. Člověk typu „selfmade-man“. Dokáže jasně vyjadřovat, co cítí. Dovede se pohybovat dopředu a dozadu v čase, příp. vstupovat do minulých životů a hloubat v nich, aby nabyl vědění a moudrost.

Ke zpracování: Rigidní člověk, zaměřený sám na sebe. Nechce se podrobit stresujícím vlivům života. Je přesvědčený o tom, že do života investuje více, než kolik dostává zpátky. Myslí si, že nedostává tolik lásky, kolik potřebuje. Je celkově úzkostlivý, zvláště pokud jde o vyjadřování lásky. Je pro něj těžké se lásce otevřít. Pořád by jen pracoval, místo aby si čas od času udělal přestávku jen tak na "hraní".

Spirituální rovina: Vnáší do přítomnosti dávnou moudrost a pomáhá ji aplikovat na současnost. Otevírá psychické schopnosti a dávné vzpomínky.

Mentální rovina: Pomáhá intelektu proniknout k hluboké moudrosti. Učí sebeúctě a tím uvolňuje hluboko uložené zmatky a obavy.

Emocionální rovina: Přináší trpělivost a zdrženlivost v určitých situacích, i schopnost pečovat o sebe a mít se rád.

Tělesná rovina: Harmonizuje hormonální systém. Projasňuje myšlení. Podporuje trávicí procesy.

Místa vhodná pro aplikaci: Kolem celého břicha.

Zvláštnosti: Je možné, že tento člověk patří k nějakému tajnému společenství. V reinkarnační terapii může pomoci snadněji vstoupit do minulých životů. Je oporou při práci v rebirthingu. Může signalizovat zneužívání, zvláště pokud si tento flakón vybere žena (k tomuto tématu viz poznámky k flakónu č. 5).

Afirmace:

Miluji tě tak, že ti dávám svobodu.