Artemis

Číslo lahvičky: 
80
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Probuzení pro sílu lásky

Pozitivní charakteristika osobnosti: Člověk „nabitý“ energií, který si svou sílu, temperament a odvahu dobře uvědomuje. Je úspěšný ve své práci a má dobrou intuici. S materiální stránkou života se srovnává velmi dobře. Brzy se duchovně probouzí. Zažil přímou zkušenost s Kristovským vědomím. Dovede svou lásku a vřelost předávat dál. Je tvůrčí, umělecky nadaný, s talentem pro hudbu. Zároveň se vyznačuje spolehlivostí a zodpovědností. Dokáže snášet své vize na zem a uskutečňovat je.

Ke zpracování: Nosí v sobě náklad zlosti v souvislosti s ženským principem, možná v důsledku špatné zkušenosti s matkou. Má sexuální problémy, které si neuvědomuje, a nemůže je tedy ani řešit. Má problémy i s otázkami přežití v materiální rovině. Nedůvěřuje životu, ostatním lidem ani sobě samému. Je přesvědčen o tom, že na světě není dost lásky, a to v něm probouzí zlost.

Spirituální rovina: Otevírá lásce. Osvětluje obtížné skutečnosti v životě uživatele. Mění postoj, který spočívá za nedostatkem soucítění a sebelásky.

Mentální rovina: Podporuje schopnost vypořádat se s otázkami přežití v hmotné rovině, zvláště v souvislosti s oproštěním se od vlastní agresivity.

Emocionální rovina: Rozpouští pocity izolovanosti. Vhodná po odloučení nebo rozvodu, neboť navrací sebelásku. Párům, které si přejí mít dítě nebo jej očekávají, přivádí k pocitu zodpovědnosti a k lásce.

Tělesná rovina: Je zdrojem energie. Příznivě působí na hormonální systém, zvláště na žlázy produkující adrenalin. S její pomocí je možno překonat tělesné neduhy vyvolané frustrací.

Místa vhodná pro aplikaci: Kolem celého podbřišku.

Zvláštnosti: Lidé, kteří vykonávají povolání, kde pomáhají druhým, se mohou s pomocí této lahvičky opět spojit se zdrojem lásky a tělesné síly.

Afirmace:

V tomto okamžiku jsem svobodný.