Svíce ve větru

Číslo lahvičky: 
84
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Probouzí opravdovou sílu lásky - touhu starat se o druhé.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Je připraven obětovat své vlastní potřeby pro druhé. Vlastní dynamickou a „uzemněnou“ intuici, která se může projevit např. v obchodním světě. Hluboce soucítí s lidmi a má nevyčerpatelnou energii. Je ve spojení s Kristovským vědomím a nosí ho v sobě. Projevuje ho prostřednictvím ženské stránky své osobnosti. Rád se stará o druhé a má k tomu také dost síly. Je dostatečně probuzený na to, aby dokázal žít a pracovat pro dobro celku. Má v sobě hluboký klid a charisma, které oslovuje lidi kolem.

Ke zpracování: Má pocit, že nedostává tolik lásky, kolik potřebuje, hlavně v souvislosti s ženskou stránkou osobnosti. Proto v sobě nosí odpor ke všemu ženskému. Tento člověk se možná zklamal ve své první lásce. Nosí v sobě mnoho potlačeného vzteku.

Spirituální rovina: Napomáhá schopnosti vciťovat se do sebe i do druhých lidí a dokázat to také používat a vyjadřovat. Probouzí hlubokou intuici. Spojuje s Kristovou energií a otevírá obětavé lásce.

Mentální rovina: Pomáhá člověku, aby jasněji vnímal sám sebe. Stimuluje ženskou, kreativní energii.

Emocionální rovina: Podporuje sebelásku a sebepřijetí. Rozpouští odpor a zklamání, zvláště pokud byly vyvolány nešťastnou láskou.

Tělesná rovina: Při chudokrevnosti, frigiditě a impotenci. Harmonizuje hormonální systém.

Místa vhodná pro aplikaci: Kolem celého podbřišku.

Zvláštnosti: Podporuje tantrickou práci, tedy přeměnu sexuální energie v energii duchovní.

Afirmace:

Loučím se s minulostí a otvírám se lásce.