Ženská dominance

Číslo lahvičky: 
91
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Pomander: 
Rozvíjet řídící schopnosti žen - lekce pro srdce

Pozitivní charakteristika osobnosti: Vůdčí osobnost, jejíž jednání skutečně vychází ze srdce. Snáší duchovno na zem, aby bylo přístupné na hmotné rovině. Abstraktní myslitel a vědecký ezoterik, úzce spojený se svou emocionální složkou. Nebojí se ukázat své jizvy a svou zranitelnost. Jeho zkušenosti mají široký záběr. Je oddán pravdě. Je optimistický a praktický. Snaží se o vytvoření lepšího světa. Své vlastní zájmy obětovává pro dobro všech. Žije jednoduše a skromně, ale ze srdce. Někteří jej považují za příliš přímočarého.

Ke zpracování: Žije velmi složitým emocionálním životem. Vlastní úzkosti ruší jeho vnitřní mír. Chybí mu radost a namísto pohledu do svého nitra hledá svůj odraz kolem sebe. Často bývá zahořklý a mívá pocit, že si zaslouží něco lepšího, než co mu život přináší. Bývá nespokojený, protože dosahuje jen málokdy úspěchu. Závidí všem lidem, kteří žijí podle jeho názoru úspěšnějším životem než on sám.

Spirituální rovina: Umožňuje lépe integrovat znalosti, pamatovat si je a vnášet je i na praktickou rovinu. Přináší hluboké porozumění přírodním zákonům, harmonii v přírodě a vzorcům, které spočívají na jejich pozadí.

Mentální rovina: Pomáhá udržet jasný směr. Přináší naději a možnost nových rozhodnutí.

Emocionální rovina: Přináší potřebný prostor pro nalezení radosti ze života. Pročišťuje strachy spojené s emocemi, zejména strach z vyjadřování citů a vlastních obav. Podporuje lidi, kteří se chtějí více uvolnit a "odvázat".

Tělesná rovina: Při křečích, bolestech ve střední části zad, při srdečních chorobách (zvláště při angině pectoris) a při obtížích v hrudníku spojených s hyperhydratací a při poruchách funkce ledvin.

Místa vhodná pro aplikaci: Po celé oblasti hrudníku a břicha.

Zvláštnosti: Užitečná pro lidi, kteří mají pocit, že je obtěžují mimozemšťané. S pomocí této lahvičky si mohou svou situaci vyjasnit.

Poznámka: Je součástí čakrové sady Nového věku

Afirmace:

Mou cestou je naděje. Důvěřuji procesu života.