Archanděl Sandalfon

Číslo lahvičky: 
98
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Proměna negativity na všech rovinách

Pozitivní charakteristika osobnosti: Člověk plný radosti, obdařený vhledem, který ostatním pomáhá procházet procesem proměny. Často bývá katalyzátorem změn. Tato lahvička pomáhá proměňovat negativitu na vědomé úrovni. Otevírá nové úrovně spolupráce s naším nitrem.

Ke zpracování: Člověk, který se potřebuje vyrovnat s tématem zneužívání, ke kterému došlo v minulosti. Umožňuje léčení neopětované lásky. Pokud člověk neustále funguje jako katalyzátor změn, potom je snadné ztratit sám sebe. Pokud neustále soudíme sebe sama, soudíme také druhé a omezujeme tak své možnosti růstu a změny. Může to vypovídat o neochotě postavit se životu realisticky tváří v tvář a důvěřovat své schopnosti rozpoznat pravdu. Možná také nedáváme dostatek svobody své intuici a tím jí bráníme v tom, aby nás vedla. Může to znamenat i nepochopení vesmírného zákona, který říká „jak zaseješ, tak sklidíš“.

Spirituální rovina: Vyšší vůle tohoto člověka podporuje jeho komunikaci s anděly a dévy. Podporuje proces změn. Proměna a nepodmíněná láska. Tato lahvička odhaluje důležité tajemství.

Mentální rovina: Proměna negativních vzorců na úrovni vědomí. Pomáhá zpracovávat informace a zážitky tím, že přináší mnoho nových rovin pochopení a přijetí.

Emocionální rovina: Přišel čas probudit v sobě nejhluší úrovně radosti. V Sandalfonovi můžeme najít archanděla Michaela, který přináší do našich pevných zemských struktur meč vhledu. Sandalfonův dar z procesu transmutace je nepodmíněná láska. Tato lahvička pomáhá harmonizovat bolestivá témata neopětované lásky.

Místa vhodná pro aplikaci: Vrchol korunní čakry nebo podbřišek.

Zvláštnosti: Vlastnosti korálové barvy nám s blížícím se Novým věkem přibližují energii nového Krista. Líla spojená s nepodmíněnou láskou Krista přináší vědomí naší vzájemné závislosti se všemi bytostmi. V této lahvičce je obrovská radost, vhled a čistá blaženost.

Poznámka: Sandalfon je pátou lahvičkou archandělské sady. Pomáhá v kranio-sakrální terapii, kde usnadňuje proudění mozkomíšního moku. V tomto případě je vhodné aplikovat ho po celé délce páteře.
Tato lahvička přináší druhou úroveň Dítěte hvězd. Pomáhá nás uzemňovat v době příchodu energií nového Krista. Jméno archanděla Sandalfona znamená „Bratr“. Je andělem modlitby a mistrem písně nebes. Je dvojčetem archanděla Metatrona a andělským patronem hudby. Podle rabínské tradice uplétá archanděl Sandalfon jako anděl modlitby z modliteb věřících věnec jako ozdobu na hlavu Boha. Když věnec doplete, ten se sám položí na hlavu Pána. Sandalfon je obrovský anděl. Je tak velký, že svou velikostí nahnal strach Mojžíšovi, který byl vzat do Nebes, kde měl získat Tóru. Sandalfon je jedním z andělských knížat bojujících proti temným silám po boku archanděla Michaela. Kabalisté tvrdí, že Sandalfon pomáhá určovat pohlaví embrya. Sandalfon byl jednou na Zemi jako Eliáš, prorok Izraele.

Afirmace:

Léčím se ze vší neopětované lásky.