Mít hlavu v oblacích a nohy na pevné zemi

Číslo lahvičky: 
65
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
„Mít hlavu v oblacích a nohy na pevné zemi.“

Pozitivní charakteristika osobnosti: Zajímá se o transformaci na psychické, emocionální i tělesné úrovni. Navázal kontakt se svým „vnitřním dítětem“. Hlavu má v oblacích a nohama stojí na pevné zemi. Ví, kde se nachází a kam směřuje. Jeho sny se stávají skutečností, protože si uvědomuje, co musí pro jejich uskutečnění udělat. Má pokrokové myšlenky a vášnivou povahu. Miluje svobodu, morálku (v pozitivním smyslu) a sílu. Disponuje velkým množstvím vnitřní síly, s jejíž pomocí dokáže probudit sebe i jiné. Má jasnovidné schopnosti. Nemá problémy s materiální stránkou života.

Ke zpracování: Uvízl v pocitech zlosti, vzteku a odporu. Přílišná hloubavost mu přináší problémy, zejména v hmotné oblasti. Zmítá se v neustálých frustracích, z čehož pak vznikají nejrůznější mentální nebo fyzické problémy. Cítí se být důležitější, než ve skutečnosti je.

Spirituální rovina: Pomáhá snášet duchovno na zem. "Uzemňuje", a přitom člověka vede i do velmi vysokých dimenzí. Přináší energii potřebnou k vykonávání služby světu, ke které je člověk povolán. Podporuje lidi, kteří se cítí vyčerpáni svými vůdcovskými povinnostmi.

Mentální rovina: Přináší pocit naplnění, produktivitu a obnovu energie. Zlepšuje obraz sebe sama. Myšlenky se stávají srozumitelnějšími, pomáhá lépe rozdělovat mentální energii, má-li člověk pocit, že mu „praskne“ hlava.

Emocionální rovina: Pomáhá zvládnout hněv a proměnit ho v něco konstruktivního, např. v disciplínu. Přináší schopnost udržet si odstup, aby se z reakce mohla stát akce.

Tělesná rovina: Uvolňuje tok energie v těle, zvláště tehdy, pokud ho začne zablokovávat myšlení. Vhodný zvláště k rozproudění energie v rukou a v nohou. Pomáhá při problémech v dolní části zad.

Místa vhodná pro aplikaci: Kolem podbřišku a podél hranice vlasového porostu.

Zvláštnosti: Upozorňuje na skutečnost, že člověk vkládá svou energii do situací nebo lidí, kteří ji zneužívají nebo jí plýtvají. Pomáhá usměrnit časté sexuální fantazie, aby se vášeň na jejich pozadí dala vyjádřit jinak a konstruktivně.

Afirmace:

Vím, kde stojím, a vím, kam jdu.