Maid Marion

Číslo lahvičky: 
28
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Nový počátek.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Průkopník vždy připravený dívat se na danou situaci z nové, neotřelé perspektivy. Spolehlivý a šťastný člověk, poctivý k sobě samému. Zná velmi mnoho a je mu vlastní jasné myšlení. Dokáže důvěřovat své intuici a také to dělá a umí se za sebe postavit.

Ke zpracování: Nechá se druhými ovládat a rád hraje roli mučedníka. Nechá si všechno líbit. Je pro něj těžké někomu důvěřovat a obvykle dělá chybná rozhodnutí pokud se to nějak týká důvěry. Domnívá se, že ostatní jsou proti němu. Nedokáže se vyrovnat s rozvodem nebo s odloučením.

Spirituální rovina: Pomáhá člověku vymanit se ze starých vztahů a vazeb a nalézt nový pramen síly věci měnit. Vnáší do věcí jasno a umožňuje překonat pochybnosti o sobě samém.

Mentální rovina: Umožňuje člověku uvidět se v novém světle. Podporuje schopnost prosadit se. Ulehčuje těžká rozhodování a umožňuje člověk snáze hovořit o obtížných rozhodnutích, která je třeba udělat.

Emocionální rovina: Uvolňuje omezující vzorce, především takové, které umožňují ostatním, aby člověka ovládali. Přináší sílu postavit se sám za sebe. Podporuje pocit štěstí. Po omezujícím období otevírá svobodný prostor.

Tělesná rovina: Posiluje imunitní systém.

Místa vhodná pro aplikaci: Po celém trupu.

Zvláštnosti: Když si tento flakón vybere muž, může to znamenat problémy s ženou nebo s ženami obecně. Jestliže se pro něj rozhodne žena, často to znamená, že ze sebe nechává dělat „rohožku“. Podobně jako lahvička 27, i tato pomáhá vypořádat se s pocitem, že se člověk nachází jako žena v mužském těle nebo muž v ženském.

Afirmace:

Nacházím sílu být tím, kdo jsem.