Robin Hood

Číslo lahvičky: 
27
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Asertivita.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Úspěšný člověk, který se usilovně věnuje své práci, dokáže se dobře koncentrovat a je vytrvalý a rozhodný. Dovede se prosadit a spoléhá se jen sám na sebe. Jeho životní entuziasmus je nakažlivý. Je nebojácný a má velké srdce. Nebojí se neznáma. Je velmi soustředěný a přitom mu nechybí cit pro harmonii.

Ke zpracování: Jsou tu problémy s vlastním pohlavím, s vlastním mužstvím nebo ženstvím. Může se jednat o dvojakou osobnost. Život pociťuje jako nesmírně těžký. Nežije v harmonii se sebou samým. Má pocit, že zapadl do bahna. Miluje intriky.

Spirituální rovina: Vyvolává transformaci. Na duchovní rovině pročišťuje zaseklé situace. Podporuje uživatele v důslednějším následování jeho cesty a dává duši prostor k rozvoji. Probouzí v člověku duchovní disciplínu a vede ho k tomu, aby této oblasti ve svém životě vyhradil větší prostor.

Mentální rovina: Pomáhá při rozpolcenosti. Přináší více sebedůvěry a schopnosti se prosadit zvláště ve vztazích, ve kterých byl člověk dosud příliš pasivní.

Emocionální rovina: Pomáhá vyrovnat se s bolestí a zlostí vzniklé odloučením nebo rozvodem. Umožňuje člověku vypořádat se s pocitem, že ho někdo sleduje nebo podvádí.

Tělesná rovina: Posiluje imunitní systém.

Místa vhodná pro aplikaci: Po celém trupu.

Zvláštnosti: Pokud si tuto kombinaci vybere žena, může to znamenat, že má problémy ve vztahu k mužům. Často znamená, že daný člověk se chystá rozejít nebo rozvést se svým partnerem/partnerkou nebo to právě udělal. (platí to pro muže i pro ženy). Pomáhá také člověku zvládat svou transsexualitu (tedy pocit ženy obývající mužské tělo a naopak).

Afirmace:

Vidím světlo skrze stromy.