Snést nebe na zemi

Číslo lahvičky: 
30
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Získávat energii prostřednictvím komunikace.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Realizuje své myšlenky. Vidí věci jasně, také ve smyslu jasnozřivosti. Často bývá učitelem duchovních nebo tělesných disciplínách (jóga, bojová umění atd.). Mužské a ženské energie jsou u něho v souladu. Chápe, co znamená kvalita života. Že není důležitý pouze výsledek určité činnosti, ale také způsob jejího provedení.

Ke zpracování: Má velmi rigidní, ztrnulé myšlení. Je extrémně soutěživý, hromadí v sobě zatrpklosti a není schopen zapomenout na staré záležitosti. Trpí komplexem méněcennosti, zejména pokud jde o jeho intelektuální kapacitu. Vyzdvihuje své vlastní úspěchy. Nedokáže vyjadřovat vášeň. Je pro něj obtížné udžovat mír.

Spirituální rovina: Substance otevírá nové dimenze psychických schopností. Po meditaci vrací na zemi. Uvádí ducha do souladu s tělem. Umožňuje uvědomit si vlastní smysl života a podělit se o duchovní zážitky (v úzkém kruhu, ale i na veřejnosti).

Mentální rovina: Uklidňuje při nadměrné mentální aktivitě. Uvolňuje ztuhlé myšlení. Dodává odvahu a pomáhá vyjádřovat tvořivost a vášeň.

Emocionální rovina: Přináší klid a mír. Pomáhá uvolnit potlačenou zlost, stejně jako léčit „vnitřní dítě“. Umožňuje překonat pocity frustrace.

Tělesná rovina: Zmírňuje problémy se štítnou žlázou, je účinná při bolestech hlavy, souvisejících se zácpou a dále při všech problémech v oblasti pohlavních orgánů.

Místa vhodná pro aplikaci: Po celém trupu, při duchovních problémech a bolestech hlavy kolem celé hranice vlasového porostu.

Zvláštnosti: V tomto flakónu je skryto č. 20 (modrá na růžové).

Afirmace:

Mít hlavu v oblacích, nohy na pevné zemi a nitro svobodné.