Flakón Trubadúr (II) - Rozlišování

Číslo lahvičky: 
38
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Přejít od myšlení k cítění.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Tento člověk vyniká přirozenou autoritou a individualitou v nejlepším slova smyslu. Je ve spojení se svým srdcem. Zároveň má ale velké cítění pro společnost, která je i jeho životním účelem. Je schopen vidět obě strany dané situace a udělat správné rozhodnutí. Rozumí zákonům karmy. Emocionálně a intuitivně vyzrálý hledač, přátelský, citlivý, který dokáže utěšit. Rád rozdává a sám zůstává nezávislý. Je ve spojení s ženským aspektem božství. Dobrý člověk, který si toho sám není vědom.

Ke zpracování: Příliš nedůvěřuje ženské stránce své osobnosti. Je závistivý, žárlivý, podezíravý a má ostrý jazyk. Silně touží po klidu, nezávislosti a samotě. Potřebuje být také přijímán a uznáván od ostatních. Touží po přírodě, ale nedokáže se vzchopit a jít ven. Zbaven iluzí, nemá žádnou duchovní orientaci. Rád by nabyl rovnováhy mezi svým vědomím a podvědomím.

Spirituální rovina: Podporuje proces hledání pravdy a nové duchovní orientace. Umožňuje objevovat niterná tajemství a stimuluje intuitivní schopnosti. Rozpouští duchovní iluze. Přivádí duchovní zážitky z hlavy do srdce.

Mentální rovina: Zklidňuje příliš aktivní mysl. Pomáhá úspěšně se vypořádat s vnitřní i vnější autoritou a integrovat ženský princip. Podporuje sebedůvěru a nezávislost na sympatiích od druhých lidí.

Emocionální rovina: Léčí srdeční problémy na všech rovinách zvláště tam, kde hlava ovládá srdce. Umožňuje porozumět vlastnímu utrpení. Pomáhá lépe se vyrovnat s pocity nedůvěry, závisti a žárlivosti.

Tělesná rovina: Zmírňuje všechny druhy chorob srdce, psychosomatických nemocí, bolestí nervů v ramenech, artritidu, revmatismus a obtíže ledvin a močového měchýře.

Místa vhodná pro aplikaci: Kolem celé hranice vlasového porostu, kolem krajiny srdeční, při problémech s ledvinami a močovým měchýřem kolem podbřišku, při revmatismu a artritidě všude na bolestivých místech.

Zvláštnosti: V tomto flakónu je "ukryto" mnoho dalších, takže je velmi obsáhlý. Jeho obsah spojuje dohromady psychické schopnosti a duchovnost (někdy stojí obě tyto oblasti naproti sobě). V reinkarnační terapii umožňuje přístup k inkarnacím ve středověku (viz „Zvláštnosti“ flakónu č. 17).

Afirmace:

Pojmenovávám své pocity.