Křídla léčení

Číslo lahvičky: 
48
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Pomander: 
Vyjasnit svůj životní úkol.

Pozitivní charakteristika osobnosti: Často vykonává povolání spojené s léčením, psychologií nebo psychoterapií. Vyznačuje se obrovským životním entuziasmem a má mnoho energie pro komunikaci s jinými lidmi. Má hlubokou víru v sebe sama a pravděpodobně je nábožensky založený. Cítí jednotu s Bohem a s bytím. Uvědomuje si smysl svého života.

Ke zpracování: Často je nesprávně chápán, cítí se být vnitřně štván a s velkými obtížemi nalézá vnitřní mír. Plahočí se s velkou zátěží frustrace a hněvu. Pořád říká: „Kdybych jen býval...“ a obviňuje ze svého neštěstí druhé lidi a okolnosti. Možná má sklony k sebevraždě. Nedovede využít svých talentů, je zbytečně skromný (v negativním slova smyslu).

Spirituální rovina: Podporuje očistný proces, zejména v případech "duchovního zahlcení“ (příliš mnoho informací, příliš mnoho seminářů, příliš mnoho učitelů atd.). Podporuje transformativní práci na sobě samém. Navazuje spojení s božskou inspirací. Pomáhá překonat sebevražedné sklony.

Mentální rovina: Odstraňuje mentalitu chudoby. Přináší pocit, že každý moment skýtá podnět k oslavě, že obyčejný den je plný zázraků. Pomáhá soustředit se na důležité věci a jít si za nimi.

Emocionální rovina: Zbavuje pocitu vnitřní prázdnoty. Uvolňuje zadržené slzy, zvláště po ztrátě blízkého člověka.

Tělesná rovina: Odstraňuje jedovaté látky z těla. Zbavuje plísní (vyskytujících se na různých částech těla nebo v těle). Zmírňuje bolesti v dolní části zad i hormonální problémy.

Místa vhodná pro aplikaci: Kolem hranice vlasového porostu, při hormonálních problémech a bolestech v zádech také okolo podbřišku.

Zvláštnosti: Tato substance se zvlášť hodí po kranio-sakrální terapii, na stabilizaci těla. (Kranio-sakrální terapie je druh léčení, který pracuje s mozkomíšním mokem a s lebečními kostmi a skrze ně harmonizuje tělo.)

Afirmace:

Nacházím radost, protože mě vyživuje světlo.