Sezame, otevři se

Číslo lahvičky: 
83
Horní barva: 
Dolní barva: 
Výsledná barva: 
Tarotová karta: 
Pomander: 

Předávání dávné moudrosti srdcem. „Staré víno v nových měších. “

Pozitivní charakteristika osobnosti: Vůdčí osobnost, jež v sobě nosí dávnou moudrost a formuluje ji pro moderní dobu. Tento člověk je schopen pronikavé vize budoucnosti a má prostředky pro její realizaci. Komunikuje raději s větším množstvím lidí, než jen s několika málo, a dokáže takovouto komunikaci zprostředkovat. V tomto ohledu chápe, že čím více informací dá, tím více jich dostane zpátky. Dovede předávat hluboký pocit štěstí, kterým obohacuje jiné lidi. Tvůrčím vyjadřováním začíná nacházet svůj skutečný vnitřní zlatý poklad.

Ke zpracování: Je pro něj těžké být teď a tady, protože je zahlcen hlubokým strachem, který si přinesl z minulosti. Dokonce i když se s tímto strachem vypořádá, přesto může trpět velkou úzkostí. V minulosti byl pronásledován. Proto nyní potlačuje svůj potenciál nebo to spíše vypadá, že jeho potenciál omezuje život. Má sklon manipulovat a využívat situací, ve kterých se řeší emoce, zvláště pokud jsou spojeny s mocí.

Spirituální rovina: Otevírá bránu starému vědění, které chce být sdělováno srdcem a které dokáže lidi oslovit. Odstraňuje problémy vyvěrající z duchovního pronásledování v minulosti. Díky tomu se může projevit tvůrčí potenciál.

Mentální rovina: Podporuje uvolnění hlubokého zmatku i pochopení, o čem tento zmatek pojednává. U umělců, u nichž se střídají kreativní vzlety s depresivními propady, může tato substance navodit vnitřní rovnováhu (pomůže jim nalézt radost ve zcela normálním životě, čerpat spokojenost ze stavu mezi dvěma extrémy).

Emocionální rovina: Pomáhá pochopit vlastní strachy. Omezuje sklony k manipulaci a pomáhá udělat si jasno sám v sobě.

Tělesná rovina: Vyrovnává čakru solárního plexu. Pomáhá při nízké nebo vysoké hladině cukru v krvi.

Místa vhodná pro aplikaci: Po celém trupu.

Zvláštnosti: V reinkarnační terapii zpřístupňuje inkarnace v Lemurii, Atlantidě, ve starověkém Egyptě, u Aztéků a Inků, jakož i ve spojitosti s některým mystickým řádem v Evropě. Vytváří spojení s krystaly a otvírá člověka jejich energiím.

Afirmace:

 

Otevírám se nejhlubší radosti, abych se o ni mohl podělit s ostatními.