14 - Cassiopea Andromeda Jellyfish

Číslo mořské esence: 
14
Český název: 
Medúza

Základní téma: Nádherně uvolňuje tělo i mysl. Vede nás k prožití jednoty všech bytostí, harmonizuje mysl, rozpouští nervozitu a svalové napětí fyzického těla.

Mechanismus působení: Tato esence pracuje s mentálním, astrálním a éterickým tělem. Pomáhá mentálnímu tělu překonat disharmonii, rozpouští bloky v astrálním těle a pomáhá éterickému tělu zmírňovat nervové napětí.

Popis esence: Nádherně uvolňuje tělo i mysl a je vhodná pro všechny, kteří občas potřebují vypnout a relaxovat. Pozvedá nás k uvědomění si jednoty s ostatními bytostmi a rozpouští mentální stěny, které nás od nich oddělují. Pomáhá také odstraňovat nervové a svalové napětí. Podporuje naše vztahy se vším, co je kolem, a jemně nás odvádí od sobeckých, nevyrovnaných myšlenek k jednotnějšímu vědomí, které je všeobjímající. Pomáhá dosáhnout hluboké relaxace a dá se tedy použít v mnoha terapiích, jako je harmonizace vodou, aromaterapie a nejrůznější techniky na odbourávání stresu. Medúza prospěje obzvláště lidem, kteří trpí velkým stresem a v mysli mají fixované nesplnitelné ideály. Odstraňuje napětí mentálně zaměřených lidí. Všem, kteří mají příliš strnulé myšlení nebo trpí obsesí a nerovnováhou, přináší objektivitu a zdravý rozum k vyrovnanému pohledu na věc. Prospěje každému, kdo se potřebuje naučit nechat věci odejít.

Účinky: Přináší myšlenkovou flexibilitu a laskavé a harmonické naladění na ostatní. Rozpouští bloky v srdečním centru, které nám brání vnímat jednotu života a naše spojení se vším, co je. Můžeme tak dosáhnout skutečné integrace vědomí. Mysl se zbaví disharmonie a naše myšlení se stává jasnější, pozitivnější a přátelštější. Fyzické tělo se zbavuje napětí a dopřeje tak nervům a svalům hlubokou a dalekosáhlou relaxaci. Výtečná pro meditace a pro skupinovou práci. Příležitostí pro její použití je skutečně mnoho. Jedná se o klíčovou esenci.