01 - Australian Sea Horse

Číslo mořské esence: 
01
Český název: 
Australský mořský koník

Základní téma: Dává schopnost ocenit druhé, přináší vnímavost k lidem i zvířatům -- zvláště ke koním. Vyrovnává vztahy dominance, podřízenosti a vzájemné závislosti.

Mechanismus působení: Pomáhá překonávat zmatky mentálního těla a rozpouští bloky v emocionálním těle. Zlepšuje vztahy lidí ke koním, ale napomůže i vztahům k ostatním zvířatům.

Popis esence: Snaží se naladit mysl a emoce lidí na skutečnou vyšší přirozenost koní, přináší jim lásku, uvědomění a respekt. Kůň je velmi vznešený a duchovně vyspělý člen zvířecí říše, který se člověkem nechal dobrovolně spoutat a využívat. Obětoval nám velkou část svého ducha a svobody. Lidé se však často chovají necitlivě, krutě a bezohledně a tato esence má pomoci jejich mysl a emoce transformovat.

Účinky: Smývá z emocionálního těla tvrdost a otrlost a vyjasňuje zmatené myšlenkové formy mentálního těla, které se týkají života zvířat a jejich poslání. Přeměňuje tedy neznalost na vědění a rozvahu. Pomáhá rozpouštět bloky v emocionálním těle, které mohou pramenit z minulých zkušeností.